Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rok temu - praca stacjonarna w Januszexie, częste wypowiedzi pod tagiem #przegryw, zarobki 4000zł brutto
Dzisiaj - praca zdalna w zagranicznym korpo jako TL, całkowity #wygryw - zarobki 20000zł brutto
Wszystko to w wieku 30 lat :)

Aż jestem w szoku jak pieniądze potrafią zmienić postrzeganie rzeczywistości :) widzę teraz takie rzeczy których nie widziałem zarabiając 4000 brutto. Myślałem kiedyś o tych dziewczynach, które dały mi kosza. A teraz co o nich myślę? Boże, za kim ja się oglądałem? Jakim ja byłem naiwnym frajerem, że mogłem zabiegać o atencję dziewczyny? Ba, jakiejkolwiek dziewczyny? Teraz ja się śmieję z takich dziewczyn, które mnie odrzuciły a one pewnie płaczą jak widzą moje zdjęcia z różnych krajów. Już nie mogę się doczekać wpisów różowych pod moim postem które są tak uzdolnione, że one zawsze są na nie i dla nich nie liczą się zarobki faceta, wygląd, charakter, inteligencja. Nie no, skąd! xD I pewnie tak samo będzie tutaj. Cieszę się, że nigdy nie miałem dziewczyny, ponieważ mam pustą pamięć z nieudanymi związkami/rozstaniami przez co mogę niczego nie żałować. Teraz wolność i samotność to jest coś czego nie oddam za nic w świecie oraz to co jest mi najbardziej potrzebne. Bo po pierwsze - po co mi dziewczyna która zarabia typową medianę jaką jest 3200 netto albo w wojewódzkim o te tysiąc, może dwa więcej które musi wydać na wynajem mieszkania? Od razu zechce poczuć źródło dochodu płynące z mojego portfela co już miewało miejsce u innych dziewczyn. Na waszym przykładzie - jakbyście się czuli gdyby Wasza dziewczyna zarabiała 4x-5x mniej od Was, czyli około 700zł a Wy niebiescy zarabiacie 3200? Dokładnie - ja mam to samo ;) A po drugie - czy jakakolwiek dziewczyna jest mi potrzebna do szczęścia skoro aktualna praca oraz zarobki w niej pozwalają mi na świadczenie pracy z jakiegokolwiek miejsca na ziemi? A z taką dziewczyną musiałbym siedzieć w domu, bo ona pracuje stacjonarnie za tą pensję którą pracowałem wcześniej i mam z nią oglądać filmy na Netflixie oraz inne nudnawe rozrywki?
Być może wpis brzmi zbyt egoistycznie, ale kiedy ja potrzebowałem różowej - nagle różowe stawały się egoistyczne względem mnie odrzucając moją osobę. Teraz to pewnie zmieniłyby zdanie gdyby wiedziały, że ciężko jest się wbić juniorowi na rynek pracy w jakiejkolwiek dziedzinie gdzie należy ciężko pracować na sukces. Zarobki bardzo szybko się zmieniły. A te zarobki sprawiły, że jestem szczęśliwym człowiekiem.
Kiedyś również czułem w głębi duszy, że będzie mi najlepiej jak do końca życia będę samotnym człowiekiem. Niestety katolickie społeczeństwo wymuszało na mnie inne myślenie. Całe szczęście teraz już wiem dlaczego chcę być sam do końca życia. I oby ta piękna bajka trwała dalej...

#zwiazki #wygryw #oswiadczenie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b9f868bab6bef5c09024a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 19
  • Odpowiedz
HałaśliwaProgramistka: oesu, znowu ten chłop, co serwuje mocny cope. Jakby ci było tak dobrze samemu, to byś co chwila nie pisał tych wysrywów.

Btw. 20k brutto nie robi tu wrażenia, bo są tu ludzie zarabiający znacznie lepiej, a przy tym niechwalący się tym regularnie na AMW.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
PrzystojnaKapucynka: @Ksut_Melodi: @dunayer: @ode45: @Kamil10445: @Zeiss: @dexter-morgan: widzę że jakiekolwiek pisanie mija się z sensem. Ktoś podaje wam rękę wówczas gdy nurkujecie w bagnie abyście się z niego wydostali to wy nie chcecie jej i wolicie w tym bagnie dalej nurkować. Taki schemat działania. Zamiast życzyć sobie podobnych sukcesów bądź ich pogratulować oraz podziękować za podzielenie się cennymi przemyśleniami to życzycie komuś podcięcia skrzydeł ;)
  • Odpowiedz
NiewidomyMichał: @Ksut_Melodi: Nie uważam się za człowieka sukcesu. Przecież tu piszą, że zarabiają znacznie więcej i się nie chwalą. A po co mi tu konto? Mam wyższe cele i ambicje ;)
@dunayer: hmm, czyli programista który ma doświadczenie i umiejętności to zamiast zarabiać więcej po czasie może zarabiać mniej? :D hahahahah xD ciekawa kalkulacja, już się wcale nie dziwię czemu Wasze nicki goszczą na tagu #przegryw a mi jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie chowaj się za AMW. Wisi mi kto jest na jakiej pozycji. Pracowałem że zwykłymi ludźmi, którzy zostawali Dyrektorami, GMami, VPs, tymi programistami także. Umiejętności programistyczne to nie wszystko. Zwiększenie wiedzy, doświadczenia nie zawsze prowadzi wykresowo do zwiększania zasobności portfela. Nie wiem wy ile macie lat, 16,17 że tak myślicie.
  • Odpowiedz