Wpis z mikrobloga

18 latek zapierzał w Audi i walnął słup? Niektórzy uważają, że to nie jego wina tylko miasta, bo stawia słupy na środku i można się o nie zabić a 50km/h to kaganiec władzy na obywateli... tak sądziłem, że się pojawią takie komentarze na fejsie i się nie zawiodłem. Chociaż jak postawią z boku też źle - kazus cyklicznych wypadków i słup na Nadbystrzyckiej przy Lidlu. Takie same komentarze się zdarzają.

Pomyśleć, że tacy ludzie mają prawka.
#lublin
  • 11
  • Odpowiedz
@Pituch: na fejsie stabilnie, obwinianie tego ze nie ma toru w mieście wiec to „normalne” ze ludzie chcą poszaleć. Jak widziałem komentarze jak jakis młody gniewny walnął w słup w nocy to ludzie pisali ze przecież w nocy to mały ruch wiec nie zagrażał nikomu XD
  • Odpowiedz
@Pituch: przecież fejs to taki przekrój lokalnego społeczeństwa, pełno osób pisało tam żeby nie obwiniać ofiary bo umar. No umar bo jak debil jechał 160km/h XD po filmikach jakie nagrywali koledzy widać ze im się podobało.
W jednym z tych tematów odezwali się rodzice dziewczyny która zginęła, i serio ja ludzi nie szufladkuje ale gdzie oni byli ze ich córka rozbijała się po mieście z trzema typami XD
Typowi małomiasteczkowi ludzie
  • Odpowiedz
@dominowiak: no jeszcze ci piszący na fejsie mają :P

@4WgH: niestety, ale głupi szybciej umrze :P

@bb89: Bo zawsze jest jakieś ale, chyba nasza ułomność narodowa. Mało zarabiasz? Czyja wina? somsiada złodzieja pewnie

@milil: Miał je miesiąc

@picasssss1: Oj daj spokój, czasami od komentarzy można dostać raka. Przypomniały mi się słowa moje instruktora od teorii: prawo jazdy do legalna i łatwo dostępna licencja na zabijanie. Problem w
  • Odpowiedz