Wpis z mikrobloga

@chosenon3: najbardziej w tym zdjęciu śmieszy mnie to, że auto nie jest zaparkowane na zasadzie "nie ma czasu, tu jest miejsce, #!$%@? - staję tak byle szybko", ale ktoś miał wystarczająco czasu by zaparkować tyłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
w ogóle wtf, miejsce dla rodzin z dziećmi o #!$%@? chodzi xD za niedługo miejsce dla samotnej matki, dla młodej p0lki, dla starej p0lki


@yahoomlody: głównie chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Dzieci z racji niskiego wzrostu są słabo widoczne podczas manewrów na parkingu zwłaszcza w tylnej szybie. Dlatego te miejsca są blisko wejścia żeby nie powstały się po parkingu. Dodatkowo są szersze żeby nie obiły Ci samochodu drzwiami. Jest też kwestia marketingowa,
wjeżdżasz obok nich tyłem parkując tak blisko żeby nie dało się otworzyć drzwi kierowcy w sukowozie.


@diler_biedy: za takie coś to chyba można mandat wyłapać. co innego zaparkować tak by samemu przez bagażnik wyjść a zablokować drzwi kierowcy to na pewno coś by znaleźli w repertuarze.. po za tym jak stanęli na takich miejscach to mogłoby być ich ze 4 więc może by coś wymyślili.