Wpis z mikrobloga

@chosenon3: najbardziej w tym zdjęciu śmieszy mnie to, że auto nie jest zaparkowane na zasadzie "nie ma czasu, tu jest miejsce, #!$%@? - staję tak byle szybko", ale ktoś miał wystarczająco czasu by zaparkować tyłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w ogóle wtf, miejsce dla rodzin z dziećmi o #!$%@? chodzi xD za niedługo miejsce dla samotnej matki, dla młodej p0lki, dla starej p0lki


@yahoomlody: głównie chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Dzieci z racji niskiego wzrostu są słabo widoczne podczas manewrów na parkingu zwłaszcza w tylnej szybie. Dlatego te miejsca są blisko wejścia żeby nie powstały się po parkingu. Dodatkowo są szersze żeby nie obiły Ci samochodu drzwiami. Jest też kwestia marketingowa,
  • Odpowiedz
wjeżdżasz obok nich tyłem parkując tak blisko żeby nie dało się otworzyć drzwi kierowcy w sukowozie.


@diler_biedy: za takie coś to chyba można mandat wyłapać. co innego zaparkować tak by samemu przez bagażnik wyjść a zablokować drzwi kierowcy to na pewno coś by znaleźli w repertuarze.. po za tym jak stanęli na takich miejscach to mogłoby być ich ze 4 więc może by coś wymyślili.
  • Odpowiedz