Wpis z mikrobloga

Cześć,
Czy jest ktoś kto używał zarówno silkcream (chodzi mi o prestylery) jak i montibusa od by elementum( albo nubibusa, ale montibus wydaje się być bardziej zbliżony ze względu na kremową konsystencję) ?
Pytam, bo samemu używam produtków od by elemtnum i zastanawia mnie na ile silkcream jest zbliżony właśnie do montibusa, bo zastanawiam się czy go nie wypróbować, natomiast jeśli powiecie że np. Jest bardzo zbliżonh do montibusa to pewnie sobie daruję,tzn nie dlatego że nie jestem zadowolony, tylko po co dwa bardzo podobne produkty.
Dodam,że mam rzadkie i cienkie włosy. Jeśli znajdzie się ktoś kto używał i tego i tego,to poproszę o porównanie i podzielenie się wrażeniami.
#pomada #pomadowaglowa #barber #fryzura #modameska #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ja_29101899: do rzadkich i cienkich wolałbym już jakiś tonik albo salt spray, żeby dodatkowo ich nie obciążać kremem jakimś.
IMO silkcream odnośnie twojego pytania jest lepszy, lżejszy, ładniej pachnie, dodaje więcej objętości.
  • Odpowiedz
@ja_29101899: Jeśli jesteś zadowolony z montibusa to go używaj, silkcream był gorszy dla mnie. To całkiem inny produkt, montibus jest kremem odżywczym na innej bazie. Silkcream to taka kremowa baza o słabym chwycie, ale może służyć tez jako poststyler. Dla mnie montibus top, miałem wszystkie z tych co wymieniłeś, jedyny który zużyłem cały słoik, resztę sprzedawałem
  • Odpowiedz
@Ryshardi: dzięki za odp.
No właśnie przyznam, że pomimo tego że to właśnie montibus jest powszechnie uważany za lepszy do włosów mojego typu to do tej pory lepiej podchodził mi nubibus (o dziwo bo nie lubię mocnego chwytu, sklejania włosów itp, zwlaszcza że są liche), ale ostatnio też więcej testuje montibusa. Hmm... generlanie to chciałbym coś co wizulanie "pogrubia" włosy jak nubibus, ale z trochę mniejszym chwytem i większą objętością xd.
  • Odpowiedz