Wpis z mikrobloga

Ależ mnie wkuriwa to że Ci wszyscy troglodyci z #famemma #primemma i innych #patogal zarabiają grube dziesiątki/setki tysięcy i wożą się nowymi samochodami, a wszystko dzięki temu że po prostu są imbecylami.

Przed 2018 roku (czyli przed pierwszym Famemma) te głąby pracowały po magazynach, ewentualnie miały jakies niszowe contenty na #youtube gdzie w nawet nie śniły o takich zarobkach.

Ale zidiocenie społeczeństwa sprawiło, że najgłupsi stali się najbogatszymi, taka Linkiewcz, która słynie z tego że oblizała pento na filmie wozi się nowym merolem, a Ty mirku cebulaku biedagu kupuj starą Dacie na kredyt i płać uczciwie zarobionymi pieniędzmi.

Ależ mnie to piecze.

#gownowpis
#gorzkiezale
#zalesie
Pobierz Vamyss - Ależ mnie wkuriwa to że Ci wszyscy troglodyci z #famemma #primemma i innych ...
źródło: comment_1673104401a6d29saFGDSoAMGozt6IyJ.jpg
  • 22
@Vamyss zawsze tak było, ludzie którzy zapewniają rozrywkę dostają duże pieniądze. Co więcej, często robi się z nich autorytety, aktor może być kretynem, ale jest znany więc jego zdanie jest ważne i dużo zarabia.
Po prostu obracali się w towarzystwie osób, które umożliwiły im ten sukces finansowy, bo to właśnie kontakty robią pieniądze xd jakbyś był zajebisty w jakimś fachu i Twoja wiedza byłaby warta miliony, to i tak nie zrobisz na tym hajsu dopóki nie zrobisz koneksji xd
no chyba że na etacie u kogoś, ale ten ktoś nie mając tych umiejętności, a mając kontakty, zyska więcej od Ciebie
nie zarabiają dzięki temu ze są imbecylami tylko dlatego ze większe imbecyle ich oglądają i promują.


@kanciak12: op tym wpisem dołączył do tych większych imbecyli. Przeglądam gorące i ułomki z tego portalu plusuja nawet wpisy że ktoś tam się wysral. Gardzą nimi tak bardzo że ich promują i znają ich z imienia i nazwiska ksywy itd. dla mnie gość ze zdjęcia to "eeee... puuu..." Ale op zna jego ksywę, a nawet
@Vamyss: A przed 2018 imbecyle oglądali ich na youtube. Wypromowali Magicala, Nitro, jakiegoś Isamu itp. A zaczęło się od tego, że wcześniej śmiano się z nagrać z żulami na ulicy. Potem takich żulków i patusów zaczęto oglądać na youtube, zaczęły się streamy, to zaczęto oglądać tę patologie na streamach, a teraz ta patologia walczy na galach freakowych i zarabia gruby hajs.
BlueTony - @Vamyss: A przed 2018 imbecyle oglądali ich na youtube. Wypromowali Magica...