Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie ma szanse na znalezienie związku facet, który ma alimenty na dwójką małych dzieci, z którymi się widuje co tydzień w weekend i czasem w tygodniu? Niedawno się rozwiodłem i niedługo chciałbym zacząć szukać kobiety do stałej relacji, najlepiej jakby nie miała dzieci, bo po prostu chciałbym dzielić czas na swoje dzieci i na nią. Mam 35 lat i raczej chciałbym jakąś w wieku 26-32 lat.
Jestem ogarniętym kolesiem, z twarzy 6,5-7/10dbam o siebie, chodzę na siłownię, nie zarabiam mało i mam małe mieszkanie, ale zdaje sobie sprawę, że dzieci i rozwód na koncie to dośc duży minus na rynku matrymonialnym.
Chciałbym szczupłą kobietę z pasjami, która nie narzeka ciągle na swoją pracę. Jednak dzieci na koncie, które z nią mieszkają chyba bym nie zaakceptował, bo i tak moje życie już jest na dość skomplikowane.
Mirki jak to wygląda? Nie wiem czego się spodziewać.

#tinder
#zwiazki
#randki
#randkujzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b858413aff44a0fb1ae739
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

najlepiej jakby nie miała dzieci, bo po prostu chciałbym dzielić czas na swoje dzieci i na nią.


Brzmi egoistycznie.
Jeżeli kobieta ma 35 lat i jest bez dzieci to mogę wywnioskować, że pewnie z własnej decyzji ich nie chciała i raczej nic w tym kierunku się nie zmieni. Więc teraz pytanie, czy Twoje dzieci nagle miałyby zaakceptować?
Aczkolwiek ile ludzi tyle przypadków. Szukaj. Są też takie, które z przyczyn biologicznych
  • Odpowiedz
  • 1
Niedawno się rozwiodłem i niedługo chciałbym zacząć szukać kobiety do stałej relacji, najlepiej jakby nie miała dzieci, bo po prostu chciałbym dzielić czas na swoje dzieci i na nią. Mam 35 lat i raczej chciałbym jakąś w wieku 26-32 lat.

Chciałbym szczupłą kobietę z pasjami, która nie narzeka ciągle na swoją pracę. Jednak dzieci na koncie, które z nią mieszkają chyba bym nie zaakceptował, bo i tak moje życie już jest na
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Indeed. Trochę mindfuck mam czytając to.

Wiem, że życie pisze różne historie ale myślę, że przeciętna kobieta w wieku który podałeś szuka faceta, który będzie kandydatem na ojca jej dzieci i facetem tworzącym rodzinę z nią. A nie osobą z którą będzie chodzić na spacerki z dziećmi jego byłej. Dlaczego kobiety, które są samotnymi matkami w wejściu w kolejny związek zazwyczaj od razu robią sobie bachora kolejnego z nowym facetem?
  • Odpowiedz
ZaspanaAlpaka: Lol chłopie, zejdź na ziemię. Szczupła, ogarnięta kobieta z pasjami, zadowolona z pracy, bezdzietna 30+ to jednorożec na dzisiejszym rynku matrymonialnym, więc roszczeniowy tatusiek z dziećmi i byłą żoną wciąż obecną w jego życiu nie ma na taką praktycznie szans, bo ona będzie mogła wybierać i przebierać w duuuużo atrakcyjniejszych od ciebie kandydatach. Taka kobieta woli ogarniętego bezdzietnego singla/rozwodnika bez zobowiązań z którym mogłaby wieść dalej bezdzietne życie lub zrobić
  • Odpowiedz