Wpis z mikrobloga

@Pan_pajonk wyrabiaj, jak będziesz się szykować to pisz polecę ci piękny nocleg za 120noc, całe mieszkanie z 2 os łóżkiem dla siebie 2 min od rynku

@muskutanin jakoś narazie się udaje ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kuba-andrzejek korczowa, jechałem blablacarem. Gdzieś koło 15 na granicy byliśmy i wszystko trwało może 30 minut, szybciutko
@ImNewHere: mogę zadać parę pytań? bo sam mam zamiar się wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. jak kolejki na granicy?
2. jechałeś solo? Jeżeli tak to pobierają znowu "tradycję"?
3. Ukraińcy jakoś pozytywnie reagują, że jesteś z Polski czy raczej jest im to obojętne?
4. są częste przerwy w dostawie prądu?
@muskutanin
1. W sumie to zależy. 2 miesiące temu jechałem stopem i trafiłem chyba na zmianę naszej SG i staliśmy na granicy koło Przemyśla z 3h :(
Wczoraj za to jechałem przez korczowa i nie było wcale kolejek mimo piątku i tego że są święta na ukr. 30 min wszystko trwało max

2. Nie wiem co to więc w takim razie nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

3. Bardzo
@ImNewHere: Dzięki za informację. Jak będzie wypłata to pewnie pojadę bo co będę na dupie siedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) A "tradycja" to łapówa. Takie must have jak jeździłem jeszcze parę lat temu na ua przez przejścia w Zosinie i Hrebennym. Znajomy jak jechał pół roku temu z pomocą humanitarną to w Zosinie chcieli, ale postraszył, że zadzwoni do ministerstwa (oczywiście nie miał numeru XD) i go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImNewHere: @muskutanin:
Słyszałem, że #!$%@? jest z powrotem. Jeszcze latem były kolejki na 10h czekania. Jak chcesz szybciej to musisz lecieć dodatkowym pasem i dać w łapę.
Zawołaj czy to prawda bo też bym się wybrał że znajomymi