Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 907
@stefan_pmp: jasne otworzyła salon i wzięli x5. myślisz że w bankach kretyni siedzą i nie sprawdzają firmy i zdolności xd
widac, że nigdy nic w leasingu nie miałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
@Jestem_tu_nowy: tylu przed tobą skomentowało i ktoś wreszcie nie łykną bajta i logiczne pytanie zadał, a mogę się założyć że gość nawet przychodu od zysku nie odróżnia xd
@stefan_pmp

tak sią ciemiężeni przedsiębiorcy w Polsce, cały czas muszą dokładać do interesu


Jeżeli ten znajomy bądź osoba, z którą jest w związku narzekają na podatki, opłaty i daniny na rzecz Państwa to mają do tego prawo.
Co nie stoi w sprzeczności z prowadzeniem dochodowego biznesu.

Leasing samochodowy to też w zależności od przychodów firmy i warunków samego leasingu tworzenie bardziej lub mniej korzystnych kosztów w celu obniżenia podstawy opodatkowania.

Żeby wziąć
@stefan_pmp: Zeby dostac leasing na tak drogie auto musza miec wysokie dochody przez (przy jdg) conajmniej pol roku, jak nie lepiej. Skoro wiec duzo zarabiaja to #!$%@? ci do tego jak wydaja swoje pieniadze? Kupil nowe, dostal kilkanascie procent rabatu, z kosztow dostaje kolejne kilkanascie procent i auto suma sumarum wychodzi im powiedzmy 30% taniej od ceny katalogowej. Po 3 latach sprzeda z niewielka realna strata i wezmie nastepne. Chce to
@stefan_pmp: Pomijając bzdurność tego wpisu, to trochę nie rozumiem co Cię boli. Ja mam jdg, na zarobki nie narzekam, a jednak każdy taki news typu niemożność odliczenia składki zdrowotnej od podatku powoduje u mnie wściekłość. Nie dlatego, że mi z powodu tej składki na chleb nie starcza, ale dlatego, ze mam poczucie marnotrawienia moich pieniędzy. Gdybym miał poczucie, że żyje w kraju, gdzie tymi pieniędzmi rozporządza się sensownie, a jednocześnie system