Wpis z mikrobloga

Sam poszedł do urzędu wyrobił dowód, założył konto w banku i założył firmę. Sam puszcza przelewy do zusu i skarbówki. Sam wszystko zrobił xD


@wez_idz_sobie:
Nawet 10-latek sobie daje radę, a ja księgowej muszę płacić. Eh #!$%@?, być debilem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moseva: kolejny "najmłodszy polski milioner"? xd
Mam znajomego, który zaraz po zawodówce albo technikum otworzył firmę transportową. Dziwnym trafem jego stary prowadzi taką od wielu lat xd
@Shatter: To klasyk, znam kilka osób które prowadzą lub prowadziły firmy transportowe i każdy ma starych którzy siedzieli w tym biznesie od początku lat 90, zdobyli kontakty, knowhow jak się taki interes prowadzi.
Ważne ze mu się coś chce, a rodzice go wspierajo.


@Moseva: ciekawe czy to dziecko chcę i rodzice go wspierają, czy to rodzice chcą i dziecko ich wspiera. Nie bez powodu taki post pojawił się na linkedinie, siedlisku patologii biznesowej.
@Moseva widać, że ojciec chce spełnić swoje niespełnione ambicje, już samo imię dzieciaka sugeruje, że stary koniecznie chce wokół młodego roztoczyć otoczkę wyjątkowości. Apke pewnie sam mu wyklepał żeby zrobiło się głośno i tyle w temacie.
Ta aplikacja to zegarek z fajnym tłem, zegarek odlicza czas od dzwonka do dzwonka.

Sprawdź na własne oczy, czy woźny dobrze wykonuje swoją pracę

Hit, musisz to mieć !


jak byłem w podstawówce to mieliśmy z chłopakami ustawione zegarki względem zegara w szkole i jakoś tak dodając minuty do siebie wiedzieliśmy, kiedy dzwonek zadzwoni. Dzisiaj musisz mieć aplikacje, żeby wiedzieć, ze lekcja rozpoczęta o 8:00 zakończy się o 8:45, a jak jest