Wpis z mikrobloga

Dziś planowaliśmy odwiedzić rodzinę.
Nadal jestem zmuszony korzystać z #komunikacjamiejska a, że w #ztmkatowice jest fajna promocja i w dni ustawowo wolne oraz w weekendy na bilecie jednodniowym za 12zł można jeździć we dwójkę to postanowiliśmy z moim różowym, że zrobimy #spierdotrip i pojedziemy przed siebie pierwszym lepszym środkiem transportu.
Wycieczka wyglądała tak:
13:43 Kostuchna osiedle
14:01 Brynów centrum przesiadkowe
14:19 #katowice rynek
14:44 #chorzow rynek
15:06 #bytom plac Sikorskiego
Ok. 15:40 #zabrze Religi
Przerwa na obiad i powrót
17:00 Zabrze plac dworcowy
17:54 Katowice Dąb huta Baildon
Przerwa na odwiedziny u rodziny.
19:55 Katowice dworzec i powrót do domu.

Pomysł fajny ale było by lepiej gdyby tramwaje i autobusy jeździły dziś jak w dni normalne no i trochę za późno wyjechaliśmy przez co za daleko nie dojechaliśmy...
Zdjęcie z wycieczki ;)
Pobierz
źródło: comment_167303876793bARnIBHtwh8CToGVUGvg.jpg
  • 3
@sylwke3100: w sobotę można by spróbować bo wtedy chyba trochę więcej autobusów jeździ? Trochę się cykałem pojechać busem na jakieś zadupie i tam zostać bez transportu xd więc na Zabrze jechaliśmy głównie tramwajami a z powrotem autobusem 6.
Fajnie czasem jechać komunikacją bo dostrzega się sporo rzeczy, których nie widziałem przez kilka lat jeżdżąc samochodem.
@breskali: Będzie jeździć więcej. Teraz i tak się coraz mniej opłaca jeździć tramwajami bo wszędzie roboty, remonty. Kiedyś dało się walnąć taką pętlę Tramwajową od przystanku Kato Dworzec.

-7 do Mijanki w Świętochłowicach
- 9 do Chebzia Pętli
- 1 do Placu Wolności w Zabrzu
- 5 do Bytomia na Sikorskiego
- 19 do Dworca w Kato