Wpis z mikrobloga

Jak masz gębę mniej niż 5/10 i nie idzie ci z kobietami to mam sposób jak to zmienić.

Jest tu sporo ogarniętych gości. Co średnio lub dobrze zarabiają.

Uzbieraj na mieszkanie, gdzieś blisko uniwersytetu w mieście, lub jakiegoś dużego zakładu pracy gdzie jest duże zapotrzebowanie na mieszkania.
I wynajmuj studentkom lub młodym kobietom singielkom na pokoje,
Podrywaj i ruchaj. A jak będzie odmowa to wypad. I następna.
To samo jak sprowadzi sobie faceta na mieszkanie na noc.
Choć tu możesz zaznaczyć że jest zakaz odwiedzających że względu na ubezpieczenie domu.
Na drugi dzień wypowiedzenie wynajmu dajesz. I kolejna.
Aż do skutku. I tak polujesz na zagubioną myszkę.
One robią dokładnie to samo przy wyborze partnera.
Większość facetów z gębą mniej niż 5/10 nie ma szans na miłość.
Trzeba być bardziej pragmatycznym i bezwzględnym.
Kasę macie bo jesteście samotni.
Mieszkając z taką kobieta mimo wolnie was pozna i jest szansa że da doopy po jakimś czasie choć ja bym nie trzymał dłużej niż 2-3 miesiące jak będzie nie zainteresowana.

#blackpill
#wygryw
#przemcel
#przemyslenia
#informatyka
#zwiazki
#seks
#redpill
#bluepilll
#betabankomat
#cuckold
#podrywajzwykopem
#tinder
#badoo
  • 14
@likatomyk: i ruchać po kilkuset typach?
Nie dzięki, wolę szare myszki lub milfiska z małym przebiegiem. Do tego to nie to samo co w związku

@Ytaremtujest: dokładnie, depozyt przepada jak złamie warunek umowy

Jeny ile kombinacji to już lepiej faktycznie iść na divy, zwłaszcza że jak jakiś creepy starszy gość będzie się dobieral do studentek którym wynajmuje mieszkanie może się to dla niego skończyć nie małą aferą.


@Niski_Manlet: jaka
@RyouNarushima: ja mówię o mieszkaniu i podnajmowania im pokojów w tym samym domu, mieszkaniu,w którym sam mieszkasz.
Przecież z matką już taki ktoś nie będzie mieszkał jeśli myśli o związku.
Tak jak pisałem, nie prubujesz ich ruchać lub całować na początku, tylko spędzasz czas razem, na wycieczki, wyjścia razem, wakacje razem, itd,
Jak widać że nie ma chęci bliższej integracji to wypad i następna. Oczywiście mówisz im że musisz remont zrobić
@RyouNarushima: to zamontuj monitoring wszedzie oprócz pokoi dziewczyn i łazienki i masz spokój.
Bo będzie czarno na białym gdzie byłeś, a że nie było cię w pomieszczeniach gdzie nie ma kamer to jesteś czysty.
I nie wchodź do łazienki i ich pokoi gdy tam są.

A Chady mają zakaz odwiedzin bo ubezpieczenie nie pozwala na gości w mieszkaniu. I dzwonisz po policję jak by nie chciał wyjść. Proste.