Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mircy z #mechanikasamochodowa gdzie szukać numerów katalogowych części?
Jest #fiat #croma z silnikiem 1.9jtd 8v 120km. Jak dobrze rozumiem to ten silnik ma oznaczenie 939A1000 i był montowany też w #alfaromeo 159 i czymś jeszcze.

Potrzebuje (znowu) rurkę która jest przed chłodnicą recyrkulacji spalin, ta zaznaczona na foto. Da się to kupić bez chłodnicy czy to jest jako komplet?

#pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja
pesymistyk - Mircy z #mechanikasamochodowa gdzie szukać numerów katalogowych części? ...

źródło: comment_1673022730sLNOh0Xpk94dLDARnTHKAG.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Potrzebuje (znowu) rurkę która jest przed chłodnicą recyrkulacji spalin


@pesymistyk: a z ciekawości, czemuż to?
co się zesrało, że potrzebujesz?
pytam, bo mam ten sam silniczek, dobrze by było wiedzieć ococho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ogólnie wszystkie rurki ciśnieniowe mają podobne objawy. A checka nie miałeś bo nogę masz lekką ;p


@ManamanaTuriruriru: tak, to prawda.
z tym że jak ja miałem te dziwne objawy, to za wszelką cenę chciałem cromie przedmuchać wszystkie rury, na maxa.
bo coś słabo szła. noga wtedy ciężka była. no ale to nic nie dało, nie dało nic.
;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dos_badass: poza tym że świszcze i chodzi prawie tak głośno jakby ktoś katalizator wyciął to był check engine. xD

Wiem że to ta rurka bo widać ją od góry, że jest pęknięta i są spaliny pod maską. A potrzebuje znowu bo po wcześniejszej takiej awarii była kupiona na szrocie. Myślałem że da się nowe kupić ale jak widać nie
  • Odpowiedz