Wpis z mikrobloga

Do niczego nie namawiam.
Ale nie ma nawet cienia szansy żeby cokolwiek się zmieniło w polityce w Polsce ale i na świecie to też bardzo podobnie działa bez akcji jak to zrobili Francuzi w rewolucji francuskiej używając tych gilotyn.

Żadne głosowania nie pomogą.
Taki Korwin, mentzen, Braun, Kukiz, Tusk , obajtek, Kaczyński,
Dosłownie każdy kogo widzicie w telewizji i internecie, radiu, jest tam bo pozwolono mu być szerzej znanym.
Każdy ma tam swoją rolę do wykonania.
I ci z lewej i ci z prawej którzy mają skumulować wkurzony naród u swojego nazwiska i tak zrobić żeby nie wygrać jednak wyborów.
Mają mamić tych co chcą pozytywnych zmian obywateli że oni to wykonają.
To jest ich robota i to doskonale robią. I za to mają płacone.
Jak by mu wyszło i by się zerwał z łańcucha taki polityk czy inna menda to go odwiedzą smutni panowie z WSB,WSI,właściciele z zagranicy czy inni agenci rządowi i go sprowadzą na ziemię.

#uk
#polska
#polityka
#politykazagraniczna
#zalesie
#przemyslenia
#takaprawda
#oswiadczenie
#patologiazmiasta
#patologiazewsi
#patologia
  • 12
@adamsowaanon:

ci z prawej którzy mają skumulować wkurzony naród u swojego nazwiska i tak zrobić żeby nie wygrać jednak wyborów.


Nie twierdzę że tak nie jest bo nie wiem i faktycznie wszystko możliwe, ale ja osobiście uważam że tym bardziej trzeba się starać na przekór żeby wygrali tym bardziej że od ponad 30 lat są dość wiarygodni.

Jak by mu wyszło i by się zerwał z łańcucha taki polityk czy inna
To prywatne firmy i jak im sie nie podoba dany uzytkownik, to maja prawo go usunac z platformy spolecznosciowej.


@Voltix: oczywiście że tak, ale w demokracji ograniczanie wypowiedzi partii którą popiera ~10% wyborców jest zagrożeniem funkcjonowania tejże demokracji.

Ja demokratą nie jestem, ale chcieliście demokracji? No to ją m-mmacie!
dlatego odbierają im immunitety, atakują na każdym kroku i usuwają profile z kont społecznościowych gdzie mają największe zasięgi?

Poluźnij foliową czapeczkę


@sorek: przecież jak by ich nie traktowali jak wrogów to by było zbyt proste i oczywiste,
Ci którzy się zawiedli na rządzie i chcą zmian to nie są zazwyczaj beneficiarze i patologia tylko ogarnięci obywatele którzy chcą się rozwijać w kraju, więc nie są naiwniakami,

A to że ich idole
@adamsowaanon: Francuska zmiana była masońską i zaplanowaną zmianą - to tam gdzie nie było potem rewolucji francuskiej w ideologii i skutkach albo była ona z dużym opóźnieniem tam była walka. To co obserujesz od ponad 100 lat to właśnie rezultat tej rewolucji włącznie z dzisiejszymi następnymi rewolucjami.

Jak ludziom jest szkoda życia na to żeby doprowadzać świat do porządku to potem nie narzekaj tylko bądź szczęśliwym niewolnikiem.