Wpis z mikrobloga

W ukraińskiej obronie terytorialnej służą weterani i ochotnicy. Koleś sam zgłosił aby walczyć o rodzinę, ojczyznę a wykopki co?
Został ślepy bo go zmusili a tak na bank już by siedział za granicą i filmiki na Tik-Toku?

Kumacie? Koleś został kaleką bo walczył w obronie przeciw kacapskim hordom a wykopowe przegrywy plują na niego i jego ofiarną walkę twierdząc że przy pierwszej okazji by #!$%@?ł na zachód kręcić filmiki na Tik-Toku.

Banda nieruchających tchórzy mierzy wszystkich swoją i zawsze ale to zawsze po to aby przywalić się do Ukrainy, nigdy do rosji gdzie mobilizacja nie dotyczy kobiet, gdzie robili łapanki na ulicach, gdzie z rosja w okupowanym Doniecka i Ługańsku zmusiła do walki i wybiła niemal całą populację mężczyzn

Co trzeba mieć w głowie żeby sobie mordę wycierać poświęceniem i tragedią tego człowieka?

#pieklomezczyzn kolejny raz w służbie #ruskapropaganda

#ukraina #wojna #rosja
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - W ukraińskiej obronie terytorialnej służą weterani ...

źródło: comment_16730108690WWkNroKtjTtKxtPKA89l7.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: człowieku ale to że gość jest bohaterem nie zmienia faktu że z zakazu opuszczenia kraju są zwolnieni np studenci uczelni zagranicznych. No kto jak nie największe banany miał środki będąc Ukraińcem by się utrzymać na studiach w Niemczech? Rodziców co mogli go tam wysłać?

A ja nawet nie mówię o kobietach. Prawda jest taka jak na każdej wojnie że do wojska i na front idą najbiedniejsi, bez pleców i
  • Odpowiedz
banda nieuchajacych tchórzy


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: czy dla prawaxtwa fakt wsadzania #!$%@? w pochwę jest na tyle istotnym elementem życia, że muszą ciągle o tym pisać i do tego nawiązywać?

Co do piekla mężczyzn - w Polsce faceci mają gorzej w kilku kwestiach. Czy ogólnie? Nie wiem. Nie zaprzeczysz, że skoro prawa mają być równe to czemu nie prawo do emerytury i prawo związane z
  • Odpowiedz
@sqlserver: obrona ojczyzny to wartośc konserwatywna. Nie posadzalbym lewaka albo wolnościowca o poglądy zmuszające kogoś do utraty życia i zdrowia w walce o wymyślone ideały xd ideały ojczyzny i patriotyzmu są dla mnie gównem, obłuda dla tłumu. Tak jak i religia
  • Odpowiedz
tak, Wielką Wojnę Ojczyźnianą to konserwatyści prowadzili.

Tak samo jak Wietnam, w

@sqlserver: chyba zapomniałem, że nasz kraj lezynw Azji, gdzie jest zgoła inna mentalność xd bo u nas lewica to rzeczywiście pała miłością do ojczyzny

Wymyślone "ideały" i pogardą dla czyjegoś życia to najważniejsze cechy
  • Odpowiedz