Wpis z mikrobloga

Hi,
Jutro z okazji święta Trzech Króli (lol) loot rate podniesiony o 25%. Może milionerami po tym nie zostaniecie, ale przynajmniej waste mniejsze xD. Na dniach powinien zostać doprecyzowany regulamin dotyczący mc, macro etc i przewidywanych kar. Bliskich ukończenia jest też kilka nowych questów, nie sprzedawajcie zlooconych Dead Weight ( ͡º ͜ʖ͡º). W planie jest także wprowadzenie codziennego custom bossika o danej godzinie w ramach eventu.

Ważniejsza poprawka - prey lock powinien już działać poprawnie.
Nara.

Stronka: wykopots.pl
Wiki
Mapka

#wykopots #mirkots #tibia #gry
Pobierz Geron - Hi,
Jutro z okazji święta Trzech Króli (lol) loot rate podniesiony o 25%. Mo...
źródło: comment_1672938972ldk9u3uZm1lExr3Cr6THoj.jpg
  • 6
@Geron Na dniach powinien zostać doprecyzowany regulamin dotyczący mc, macro etc i przewidywanych kar. Jakieś szczegóły, konsultacje społeczne?
Co do mc nie można ustawić limitu połączeń dla jednego IP? (Aktualnie chyba 6, ja nie wiem ale kolega mówił że sprawdzał) wiem że to nie rozwiąże problemu bo VPNy sreny itp ale w pewnym stopniu zmniejszy wykorzystywane mc. Co do makr to #!$%@? w to ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cossmonauta: samo macro na klikanie hota co jakis czas mi aż tak nie przeszkadza, ale różne anty-afki itd to już przesada. Żeby bylo sprawiedliwie, to by trzeba tego zakazać całkowicie - nie odpisujesz gm np w ciągu minuty wykonując w tym czasie akcje - kick/krótki ban jako ostrzeżenie. Co do mc to zezwolił bym oficjalnie na pojedynczego mcka o ile jest wykorzystywany na użytek własny i nie wpływa na innych graczy.