Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja #elektrykasamochodowa #elektryka #samochody #honda
Dzisiaj po powrocie do domu otwarłem drzwi w moim Civic VIII Ufo i przestały grać lewe głośniki z przodu. Tył gra. Myślałem, że pewnie przewód w drzwiach albo coś ale za chwilę sprawdzam wszystko i okazuje się, że nie działa też składanie prawego lusterka. Lewe się składa. Wcześniej nie było z niczym problemu. Jakieś pomysły? Możliwy bezpiecznik któryś albo coś? Czy szukać ale gdzie?
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironek105: u mnie w focusie pomogło poruszanie wiązki w gumowej otulinie w drzwiach. , możliwe, że jakies styki się tam już nie stykają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby to była kwestia bezpiecznika to po mojemu wywaliłoby cały obwód np przednie szyby całkiem, lusterko w fordzie było chyba na jednym obwodzie z ogrzewaniem szyby. Ale co auto to inne obyczaje. Czasem pomaga też #!$%@? drzwiami. Ja tam się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzarnyOwiec: ruszałem właśnie wiązka, gdyby coś nie łączyło to by złapało chyba chociaż na chwilę głośniki ale nie. A wcześniej też nigdy nie przerywało ani nic. W renówce żony przerywa czasem jak otworze drzwi to wiem że wiązka. Drzwiami jebniecie też sprawdzałem i nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironek105: #!$%@? w kostkę przy drzwiach conduct spray - preparat w sprayu do poprawy przewodnictwa. Niech wejdzie w każdy pin i spinaj, wypinaj kostkę, niech się dobrze rozjedzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trzaichlac69: pod kierownicą to chodzi Ci o tą skrzynkę obok lewej stopy? Ogólnie mam tam wpięty moduł drl chociaż to już moje drugie auto z takim modułem i nigdy problemów nie było więc nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@T3sla: jutro będę sprawdzał ;) dzięki :) strasznie nie lubię takich duperelowatych z pozoru problemów i to jeszcze niewiadomo gdzie zacząć szukać... w silniku to problemu nie ma ale elektryka to już lipa ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zdjąłem boczek drzwi, na oko nic nie widać, ruszałem wiązkami, przewodami i nawet na chwilę nie załapało. Peszlem między drzwiami a budą też ruszałem i nic. Wydaje mi się, że ten moduł drl co mam wpięty w skrzynkę bezpieczników mam na bajpasach takich małych i one siedzą luźno, może na chwilę się wypięło czy coś i wtedy coś poszło. A zaczyna mi się też problem z zimnymi lutami w radiu bo wyświetlacz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jak się najlepiej dostać do tych przewodów miedzy drzwiami a budą? Wydaje mi się że jak jeszcze raz próbowałem ściskam i ruszać to było coś słychać na chwilę w głośnikach. Tez by najbardziej pasowało niestety przerwany przewód bo dźwięk znikł jak otwarłem drzwi, lekko i nie do końca ale mimo to może coś się przerwało. Teraz myślę jak to ogarnąć, przeciąć tą gumę, wyjąć i skleić później?