Wpis z mikrobloga

@dejwis to nie ma znaczenia. Miales ochote to zezarles. Oni tez mieli ochote na pepsi i boczek i nazywasz to obrzydliwym wyłącznie na podstawie ich wagi/rozmiarów w dodatku zaglądając im do koszyka. To jest dopiero obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: xD a kto w życiu, nie zjadł w swieta więcej cukierków, chłopie znaj różnice między #!$%@? przez lata bez umiaru, a zjedzeniem pojedynczo kilku czekoladek więcej.

Zaglądać nie musiałem, rzeczy wystawały z niego samodzielnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dejwis w dodatku z dupy oceniasz że "#!$%@? przez lata bez umiaru" to juz jest nie tylko obrzydliwe, ale i chore. Ty jesteś chudy to znaczy ze nie stać cie na żarcie a matka cię głodziła. Przez lata. Pewnie masz raka bo zdrowy człowiek nie wygląda tak obrzydliwie. Fajnie?
  • Odpowiedz
@dejwis nie wiesz co maja. Tak samo jak ja nie wiem dlaczego jesteś chudy, a nie gruby albo średni. I dlaczego kupujesz kości na zupe, a nie co innego. O to właśnie chodzi. O nie ocenianie
  • Odpowiedz
@dejwis nie do końca. Bo albo ktoś sie zna i wie ze najlepsze sa kości na zupe. Albo ktoś ocenia biedaka którego stac tylko na najtańsze kości. I nie mierz wszystkich swoją miarą bo naprawdę nie każdy myśli tak jak ty.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: a mnie drażni jak ktoś próbuje być poprawny na siłę, stary ktoś ma trzy podgardla, masywny brzuch to jest otyły i wszystko a łącząc do tego przepakowny wózek z żarciem, nie ma innego wytłumaczenia. Nawet nie wiem jak to nazwać, to co próbujesz wcisnąć, ale to jest niezdrowe dla społeczeństwa
  • Odpowiedz