Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś antenę telewizyjną? Na starej nie łapie wszystkich kanałów bo jest w przeciwnym kierunku niż nadajnik, a żeby ją zdjąć musiałbym wchodzić na dach co u mnie nie jest takie proste, więc chciałbym zobaczyć czy będzie działać na innej. Do nadajnika mam jakieś 25 km. #telewizory #telewizja #dvbt2
  • 5
@DeDu92: ze średiej póki cokowiek ci wystarczy. wązne aby instalacja była ok oraz warto zakupić dobry wzmacniacz a najlepiej rozdzilacz aktywny. byle nie to najtańsze gówno co wchodzi na wtyk antenowy
@DeDu92: przed remonetem dachu miałem antenę za 150zł i było ok. dałem ją później kumplowi. teraz mam za około 100zł droższą. mieszkam w kutnie przy torach kolejowych więc idealnie nie jest jeśli chodzi o warunki. jak wspomniałem wcześniej ważny jest montaż i instalacja. antena nie może się gibać na wietrze:) wtyki, kabel, gniazdka powinny być dobrej jakości. trzeba unikać wielu łaczeń itd... ważny jest o czym pisałem zasilacz/wzmacniacz. tu nie oszczędzaj.
wojciet - @DeDu92: przed remonetem dachu miałem antenę za 150zł i było ok. dałem ją p...

źródło: comment_1672943503JyxX4i3XgmVCobjj6G1UHe.jpg

Pobierz