Wpis z mikrobloga

Po emisji filmu odbędzie się debata.


@evilonep: Przecież dopiero co była premiera tego dzieła i była "debata" chyba z Rachoniem, Tulickim, Sakiewiczem i Karnowskim, debatą tego nazwać nie można bo wszyscy się lizali po ..., przynajmniej wszyscy byli zgodni.

Niech od razu puszczą o Sikorskim.
  • Odpowiedz
@CzeskaSauna: kraj ma się dobrze, szkoda że nie ma konsekwencji za takie rządy bo odpowiedzialność jest tak rozmyta że nikt nie odpowiada za żadne decyzje.

Mogę się założyć że jak przyjdzie nowy rząd to w expose nowego premiera będzie tekst o nowym początku, wybaczaniu błędów, zapomnieniu niesnasek i sporów parciu do przodu, rozwoju itd. Nie będzie nic o pociągnięciu do odpowiedzialności ludzi z poprzedniego obozu.
  • Odpowiedz
@evilonep:

- Każdy ma jakieś marzenia, czegoś pragnie, jest z nami pani ogladająca tvp od zawsze, czego pani sobie życzy

- najbardziej bym chciała zobaczyć film "Nasz czlowiek w Warszawie" bym chciała zobaczyć i debate po
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni po zmianie władzy... Dobre sobie, dopóki karakan żyje, dopóty żadnej zmiany nie będzie. A później? Kogo to będzie obchodzić.. Zatwardziały elektorat nie pozwoli na zmianę, a my będziemy szczekać do 2027 na wykopie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CzeskaSauna: Ja to się boję, że w końcu ktoś faktycznie nie wytrzyma bo mu popłynął biznes, siadło zdrowie i posypały się relacje rodzinne i zrobi z pisowców męczenników na kolejne 10 lat.

Niech oni już lepiej w pierdlu skończą - za to trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@evilonep: @Sabr: #!$%@? tam, nikt nie dzwoni. Oni tak tylko #!$%@?ą, element propagandy. Tak jak np z "nie brak opinii", "zdaniem ekspertów" itp jak ja ich #!$%@? nienawidzę
  • Odpowiedz