Wpis z mikrobloga

@matmatmat229: jeśli chodzi o Asicsy to jest bida, ja chyba pół roku chodziłem i szukałem odpowiedniego modelu. Z tym, że miałem zawężoną opcją bo mam sporą nadpronację. Także najpierw zrobiłem research, potem znalazłem model który chcę - Gel Kayano 27, udało mi się go przymierzyć bodajże Sports Direct w Millenium, kupiłem nówki na Vinted za dobrą cenę ( )
@mirindo: Kiedyś był sklep biegowy w Millenium Hall. Mieli sensowny wybór butów i potrafili doradzić. Ale moda na bieganie minęła i go przekształcili w New Balance. W porównaniu do asicsów to NB do biegania średnio się nadają.

@pilkarskiswir: Jaki model?

@#!$%@?: Teraz e-obuwie to chyba jedyna sensowna opcja, żeby zamówić online i na miejscu przymierzyć.

@szas: Niby duży wybór, ale nic sensownego nie ma. Obsługa też wydaje się mało
@SendMeAnAngel: wiem, pracowałem w dzień otwarcia Millenium Hall, do teraz mam flashbacki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem specjalistą na dziale biegania w innym sklepie, ale z konkurencją się dobrze trzymaliśmy. Jak komuś nie pasowały modele z naszego sklepu bo np. potrzebowali lepszej stabilizacji to wysyłałem właśnie do sklepu o którym wspominasz - mieli Brooksy, Asicsy, Mizuno... Szkoda że się nie utrzymali.