Wpis z mikrobloga

@Dyfjatko: O rany, tak. Zupełnie zapomniałem o urodzinach. Ja im jak najlepiej życzę oczywiście. Jestem patronem ale ten ich... nie wiem jak to określić, powiedzmy "rodzaj poczucia humoru" zaczyna mnie wkurzać. Po prostu bywa infantylny. Chłopy po 40 i 50+ a zachowują się jak lekko zdziecinniali licealiści.
Od dłuższego czasu coraz częściej przełączam się na RNŚ, szczególnie po 13:00 oraz na audycje autorskie. Muzyka jest dużo ciekawsza i bardziej różnorodna. Młodzi
@DocentMarzanek: Tak infanntylizm w tym radiu to jest co ich zgubi w końcu. Kiedyś byłem patronem ale mam już #!$%@? na ich wieczne zabawy. Tak jak piszesz w RNŚ to jakoś trzymają poziom. Muzycznie to jest odskok. Ciągle jakieś ciekawostki, jakieś nowosci. A w 357 ostation fusiarz i budka wielce zdziwieni że w topce nie ma nowości za dużo. Bo ich #!$%@? nie puszczają? ¯\_(ツ)_/¯ W RŃŚ jeton coś mówiła o
@Dyfjatko: Też mam wrażenie, że RNS biłoby na głowę 357 gdyby nie jechali tak z polityką. Sam nienawidzę obecnej władzy ale dość mam tych ich pojazdów na PiS. To jest dobre raz czy dwa a nie np. w każdym poranku.
RNŚ ma dobrą podstawę w postaci takich postaci jak Mann czy Chojnacki i dodatkowo niezły budulec w postaci młodych. Jak słucham np. Marceliny Słomian to skok jaki zrobiła jest ogromny. Na
@DocentMarzanek: @Dyfjatko:

Tak infanntylizm w tym radiu to jest co ich zgubi w końcu...

Nie wiem czy nie jest wręcz odwrotnie. Zauważ, że takich żartów i zabaw na poziomie "zdziecinniałych licealistów" jest coraz więcej, a patronów i PLNów ciągle przybywa. Więc chyba czas pogodzić się z tym, że to radio jest dla ludzi, których to po porostu bawi i tego od radia 357 oczekują. Podobnie z muzyką, w necie co
@kontowpracy: Trochę racji pewnie masz. JA jestem na grupach patronów obu stacji i widzę, że tam wszyscy są zachwyceni a głosów krytyki tyle, co kot napłakał. Ktoś zresztą trafnie kiedyś gdzieś napisał, że te stacje nie mają słuchaczy tylko fanów. To źle, bo fani z reguły przyklaskują wszystkiemu, co robi ich idol i nawet jak puści bąka w towarzystwie to są w stanie pytać "dlaczego tu pachnie kwiatami?".
Niemniej u mnie
od czasu jak odszedł Michniewicz to słucham praktycznie tylko Kaczkowskiego, mimo sympatii do Niedźwiedzia tez ostatnio zauważyłem, ze zbyt często staje sie monotematyczny szczególnie w KSNP. Jeszcze rok temu popołudniami bylo tam czego słuchać teraz to bida straszna, często więcej gadki o niczym niz muzyki.