Wpis z mikrobloga

@nukey: bylo do 2 lub 3 stycznia mozliwosc skorzystania z 200gb, musisz poczekać, nie wiadomo czy wroca do 100gb bez doladowania czy dadza cos innego, mi ta stówka starczala na miesiąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nukey: w virgin przedłużyli promkę 150gb za 10zł dla nowych starterów do 31.03
Swoją drogą wystarczyło odpalić starter play 01.01 i miałbyś 200gb do końca miesiąca w play.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@glostory: u mnie zasieg jest ok, a transfer znośny. Jak ktos nie potrzebuje pobrać od razu 300 gb tego samego dnia to wydaje mi się spoko opcją
  • Odpowiedz
@SeKra: polecam podróżować to zobaczysz czy ten zasięg jest znośny... Albo 3G/h+ albo połączenia alarmowe... ( Oczywiście po za miastem) .Rzadko kiedy LTE... ( Coś na ten temat wiem niestety mam telefon służbowy w Plus-ie.)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@glostory: jeżdżę busami po kraju i w międzynarodówce. Miałem kilka operatorów i moim zdaniem najgorzej spisywał się Orange. Plush zawsze Lte
  • Odpowiedz
@SeKra: ta świstak zawija te sreberka.. tylko porównaj ile nadajników ma Orange/T-Mobile a ile Plus... To aż się zdziwisz... Jak by nie miał nr służbowego to bym przecież nie pisał jaka jest tragedia... Po 2 co z tego jaką miałeś LTE jak wtedy działał Internet? Mogłeś wtedy normalnie rozmawiać przez LTE ( voLTE)
  • Odpowiedz