Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 175
Tak patrzę że nikt nie wrzucił, a mnie dziś rozbawiło. U Romanowskiego w gościu dnia był Obajtek i przedstawił wykres jak poniżej. Muszę przyznać, że zestawienie średniej ceny w 2023 roku i minimalnej pensji podniesionej 4 dni temu z najdroższym paliwem za czasów PO i tamtej minimalnej pensji to majstersztyk. I redaktor nie skomentował, nikt nic nie widział, propaganda poszła xD #orlen #obajtek #bekazpisu #polsat
Pobierz hdeck - Tak patrzę że nikt nie wrzucił, a mnie dziś rozbawiło. U Romanowskiego w gośc...
źródło: comment_1672871350Qd4tMe0gtfzKg7vQeCO9JQ.jpg
  • 24
@hdeck: a mnie się jeszcze podoba, że tu potrafią przeliczyć ile można kupić paliwa za wynagrodzenie kiedyś/teraz. Ale jak podają ceny za granicą, to porównują to do polskiego wynagrodzenia... Co mnie #!$%@? interesuje ile mogę kupić paliwa za złotówki u niemca, przecież pracuję tu i kupuję tu. A jakbym pracował u niemca to bym kupował u niemca, za niemieckie wynagrodzenie, w euro.
@orlen_lite przekażcie srajtowi, że żaden myślący Polak nie jeździ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aso824: tą cenę paliwa wyciągnął z dupy i średnia to jest najwyżej z kilku dni. A powiedziałbym że jest to maksymalna jaka wtedy była. Druga sprawa to średnia cena paliw z 2023 i minimalna. Bo to już całkowity fikoł. Zamiast podać średnią z 2022 i minimalna też z poprzedniego roku to zrobili takie coś.
Już pomijam kwestię że pisowcy zapomnieli, że świat idzie do przodu i Niemcy, których bardzo nie lubią
@hdeck PRL pełną gębą. Możliwe że redaktor miał zapłacone za nie zadawanie takich pytań. Już pisałem o działaniu telewizji i przekazu jednostronnego. Pozalisz się na wykopie i przeczyta to 1000 osób a co mieli zrobić to zrobili