Wpis z mikrobloga

Ma ktoś KIA Proceed GT ? Warta polecenia? Chcę wziąć auto w leasingu zamiast spłacać raty za gruzy i się stresować że zaraz coś jebnie, na pewno przepłacę ale pierwszy raz chcę kupić coś co mi się podoba i mogę zabulić za przyjemność (kryzys wieku 30 lat xD). Fajna sylwetka i wygląd zwłaszcza oliwkowy kolor, stylistyka, automatyczna 7 biegowa skrzynia biegów 204 kucy i nienaganny dźwięk za cenę 2x mniejszą niż jakieś c klasy i bmw 3 w max bieda wersji mnie kusi...
#samochody #kia #proceed #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mathia963: zdecydowanie się przejedź, bo na papierze dużo aut ładnie wygląda. Byłem na jeździe próbnej Kia xceed i totalne rozczarowanie układem napędowym, wybrałem kilkuletnie BMW i nie żałuję, prowadzenie i skrzynia automatyczna top.
  • Odpowiedz
@SuperBasshunters: na pewno spróbuje, chociaż przesiadając się z Mitsubishi Colt 2011 będę zadowolony na 100% xD szwagier wziął Sportage i fajnie ogólnie KIA się prezentuje a cena bardzo dobra jak na nowe auto, Xceed wydaję się malutka i pewnie w środku tak samo?
  • Odpowiedz
@mathia963: Wiesz co byłoby jeszcze lepszym wyborem? Fiat Panda. No cóż, pewnie nie ma stylowego i eleganckiego designu Proceed GT, ani pięknej opcji koloru oliwkowego, ani gładkiej i mocnej jazdy dzięki automatycznej skrzyni biegów 7-biegowej i silnikowi o mocy 204 KM. Ale ma cztery koła i silnik, co już więcej niż mogę powiedzieć o Proceed GT. Poza tym Fiat Panda jest znacznie tańszy, możesz użyć całych oszczędności, aby kupić całą flotę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mathia963: nie ma tragedii z miejscem i pozycją za kierownicą w Xceed, a mam 1.85m. Też się przesiadałem ze starego auta, ale nie tak małego jak Colt. Rozczarowało przeniesienie tych 200KM na asfalt, przedni napęd w Kii przy takiej mocy ssie. Wnętrze ok jakość wykonania, ale prowadzenie i napęd daleko do marek premium i nawet średniej klasy VW.
  • Odpowiedz
@pro_ceed_GT: Przecież enka to zupełnie inna kategoria.

mochody #kia #proceed #motoryzacja

od

@mathia963: Wszyscy chwalą. Ładnie wygląda, fajnie jeździ i ma wszystko potrzebne bajery. BMW się po tym nie spodziewaj, jednak premium to premium, ale 7 lat gwarancji i nowe pachnące autko ma swoje bonusy. Przy dzisiejszych cenach używki są średnio opłacalne. Nówki #!$%@?ło w kosmos z cenami ale używki wychodzą póki co niemal tyle co ich cena kupna czyli
  • Odpowiedz
@santo900: mocne oburzenie wyczuwam w tym sarkazmie ;)boszczędzam, jednak koszt takiego auta to nie problem i różnica między pandą a proceed GT 204KM 7bieg oliwka mi nie robi za wiele, oszczędny tryb życia jest nudny i czasem spoko wydać coś na dzisiaj a nie kitrać do piachu ;)
  • Odpowiedz
mocne oburzenie wyczuwam w tym sarkazmie ;)boszczędzam, jednak koszt takiego auta to nie problem i różnica między pandą a proceed GT 204KM 7bieg oliwka mi nie robi za wiele, oszczędny tryb życia jest nudny i czasem spoko wydać coś na dzisiaj a nie kitrać do piachu ;)


@mathia963: Chciałem tylko zabawić się trochę twoim komentarzem. Szanuję twoje decyzje dotyczące wydatkowania pieniędzy i wiem, że każdy ma swoje własne priorytety i potrzeby.
  • Odpowiedz
@mathia963: mam, od ponad roku (30 urodziny w tym roku więc coś faktycznie jest na rzeczy XD), jestem zadowolony na maksa i uwielbiam tym samochodem jeździć, ale trzeba pamiętać o kilku rzeczach:
1. światła są takie se, nie skręcaja ani się nie poziomują
2. auto jest dość głośne za sprawą wydechu, zarówno w trybie normalnym jak i sportowym
3. sporo pali, zwłaszcza jak dusisz

pytaj o co chcesz
  • Odpowiedz