Wpis z mikrobloga

41 393 - 7 = 41 386

Wyścig (Rush) - 8/10 fajnie zrobiony film, doskonale przedstawiający mentalność tych 2 wielkich kierowców. Szczególnie rozwaliła mnie scena gdy Niki złapał stopa nawet tego nie wiedząc :D

Wilk z Wall Street (Wolf of wall street) - 4/10 jak kogoś interesują filmy o ćpaniu, #!$%@? i kasie to pewnie da 10.

Hobbit - pustkowie smauga (hobbit the desolation of smaug) - 10/10 jestem uzależniony od filmów Jacksona z sagi Tolkiena, chocby mialy one 90% fabuły dopisanej w celu wiekszego bajeru to i tak uwielbiam ten klimat! Scena z Bomburem w toczącej się beczce po orkach RLZ!

Życie jest piękne (La vita e bella) - 10/10 no cholera ryczałem na koniec jak dziecko.. Nie dizwie się, że za tą rolę Benini dostał tyle nagród za tą rolę!

Kapitan Phillips (capitan phillips) - 8/10 ciekawie zrealizowany film, trzymający w napięciu do końca. Dawno już nie ogladałem czegoś podobnego..

Don Jon - 5/10 taka pierdoła dla zabicia czasu

Last Vegas - 8,5/10 kurde niezłą zabawę dziadki musieli mieć przy kręceniu tego filmu. Przyjemnie się ogląda, humor idealnie trafiony (przynajmniej dla mnie) Polecam na wieczór przy piwku!

#maratonfilmowy #film #tosierozpisalem #krytykamator
  • 7