Wpis z mikrobloga

JEST NADZIEJA!!!

Widzicie mirki, które uważają it's over for chłop, bo urodziłem się z #!$%@? genami. Można wyglądać jak ruski sołdat wysłany na Ukrainę i mieć piękną polkę za dziewczynę z aparatem na zębach (mi się akurat dziewczyny z aparatem bardzo podobają - takie mam zboczenie)

Musicie sobie uświadomić, że jeśli ktoś jest 10/10 i nie ma tak zwanej "bajerki" umiejętności rozmowy, inteligencji towarzyskiej i ciepłej, przyjaznej mowy ciała (aury) to jedyne co się wskóra na rynku matrymonialnym to ONS z jakimiś szczurzycami 5/10 albo otyłymi nastolatkami, które będą cię wielbić i same prowadzić rozmowę, bo myślą, że boga za nogi złapały

Jeśli jesteś 10/10 i chcesz mieć jakieś interakcje z high class level samicami to musisz mieć coś więcej oprócz mordy gigachada

A jeśli masz słabą mordę, ale dobrą gadkę i nawijasz makaron na uszy dziewczynie jak poeta to też możesz wskórać więcej niż nieśmiałe oskarki bazujące tylko na mordzie (jak ja (,))

Zapamiętajcie te wszystkie badania, eksperymenty dotyczące relacji są prawdą, ale dotyczą tylko tindera i internetu. Jak się zagada w realu to gra toczy się na zupełnie innych regułach, ale komputery i internet sprawiły, że mniej odzywamy się do siebie

#blackpill #incel #normictwo #pieknokobiet #ladnapani #zwiazki #takaprawda #przemyslenia #mgtow #szaramyszkadlaanonka #ruchanie #instagram
RENNEM - JEST NADZIEJA!!!

Widzicie mirki, które uważają it's over for chłop, bo ur...

źródło: comment_16728559318f4FEVPdPWYH3j2wCIQh6L.jpg

Pobierz
  • 16
@RENNEM: > jest 10/10 i nie ma tak zwanej "bajerki" to ONS z jakimiś szczurzycami 5/10 albo otyłymi nastolatkami,
coś ty powiedział opie? chyba ci chyba przez ten apart krew do mózgu nie dopływa.
@RENNEM Zapamiętajcie te wszystkie badania, eksperymenty dotyczące relacji są prawdą, ale dotyczą tylko tindera i internetu. Jak się zagada w realu to gra toczy się na zupełnie innych regułach, ale komputery i internet sprawiły, że mniej odzywamy się do siebie

Od dawna mówię że na tinderze daje się w lewo tym co na żywo dało by się w prawo :)

Gratuluję, bardzo ładna dziewczyna ()
@Marcinnnnp: > Od dawna mówię że na tinderze daje się w lewo tym co na żywo dało by się w prawo :)

Jak dobrze, że wszyscy są tobą, a na tinderze to w ogóle siedzą ludzie z Jowisza.
Zresztą co to ma do rzeczy? "Zagadywanie" i radzenie tego jest na tym samym poziomie, co radzenie głodującemu somalijczykowi, żeby po prostu zasiał zboże na pustyni, jak w sklepach nie ma chleba.

@
Co Ty do mnie piszesz czlowieku? Stwierdziłem tylko to, że na tinderze nie ma wszystkich zmiennych które uwzględniasz na żywo podczas "obczajania" kogoś i ma to gargantuiczny wpływ na to kogo wybierasz. Na żywo będzie Ci się podobała dziewczyna która na tinderze będzie Ci się wydawała brzydka, czy to przez kiepskie zdjęcie, złą poze, #!$%@? przez różne czynniki które się utrwalają na obrazku, a na żywo możesz tego nawet nie zauważyć
@RENNEM: Te zdjęcia są najlepszym dowodem na to że pary dobierają się na podobnym poziomie atrakcyjności. Co do bajery w realu to się zgadzam, tu niestety wielu Mirków operuje półprawdami i myślą że ryj jest decydującym czynnikiem. Jak słusznie zauważyłeś sam tylko ryj ma znaczenie w zasadzie tylko do ONS i nic więcej.
@RENNEM: Normalny gościu wzrost się zgadza uzębienie ubiera koszule zamiast bluzy z kapturem i ma wlosy spelnia warunki żeby mógł się podobać dodajmy do tego luźne fundusze na wożenie dupy i upominki i mamy rozkochaną julke