Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: no co ty, jakis hm, reserverd, zara? w tym roku nie kupowałem, ale mam z rok/dwa lata wcześniej, nie wierzę, że wyszły z oferty


@michaszko: moze nie wyszly, na pewno wiem jak kupic te super krotkie i je znalezc. natomiast z innymi jest problem, ze ciezko ocenic. Jakos jak kupilem z 1-2 lata temu tamte to zawsze dokupywalem tylko je xd
czy nadal tkwimy w epoce, gdy ktoś mnie w takich zobaczy to pierwsze co pomyśli, to, że wolę kolegów


@masuwacz33: uzależnianie od płci czy orientacji tego co kto może czy powinien nosić na stopach to jakieś prymitywne normy kulturowe ograniczonych małpoludów.
Nic się nie przejmuj, możesz nosić takie skarpetki jakie tylko chcesz i nie będziesz od tego ani trochę mniej męski. Ważne tylko żeby je zakładać do odpowiednich butów.
Pobierz KEjAf - > czy nadal tkwimy w epoce, gdy ktoś mnie w takich zobaczy to pierwsze co pom...
źródło: comment_1672872460QgkpDDvcPJTlWFFQqI6iPG.jpg
@masuwacz33: Tak mniej więcej do 22 r.ż. takie nosiłem z pinrollem, a potem chyba się zrobiłem stary, bo zaczęło mi być zimno w kostki XD Teraz zimą nosze długie skiety bo i tak ich nie widać pod spodniami a stopki zostawiam na lato.
@masuwacz33 mi osobiście nie podobają się i nie nosiłbym, ale ty rób sobie co chcesz. W sumie to widziałem tylko takie damskie i nie wiedziałem, że jest też meski odpowiednik.