Wpis z mikrobloga

Czy wręczenie otwartego cv (ostatnia praca jest aktualna) podczas szukania pracy to duży nietakt? Mam miesięczne wypowiedzenie ogólnie bo 3l miną mi 20 marca dopiero (nie złożyłam wypo jeszcze)? Jak wpisywaliscie w swoje CV kiedy czynnie pracowaliście i szukaliście pracy?

#praca #pracbaza #pytanie
  • 16
@cirilla1989: Ciri to trochę nie moje tematy ale w kwiaciarni to raczej nie muszą tak w przód wiedzieć że się do nich instalujesz już z kwartałem w przyszłość.
No chyba że to taka do której chodzą ludzie co na byle spotkanie kupują kwiaty za 200.

Zależy od człowieka, dla niektórych jak ktoś był powyżej 3 pracodawców to już zaczynają się pytania czemu się tak skacze z kwiatka na kwiatek, typowe wychowanie
@Kondziu5: no te skakanie z kwiatka na kwiatek to wina pracodawców, nie moja. Ja mam tylko dwie ręce i nie rozdwoje się a człowiek głupi i za dużo pokazał. W obecnej pracy nie jest kolorowo bo za dużo rzeczy spada na mnie gdzie pracowników jest mało, do tego dochodzi brak możliwości rozwoju bo raz że nie mam już od kogo się uczyć - uczę się z neta i jak kieszeń pozwoli