Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w pracy 22-letnią stażystkę. Dziewczyna z buzią anioła o nienagannej figurze. Każdy współpracownik płci męskiej ślini się na jej widok. Co nie umyka uwadze starszych, napompowanych koleżanek. Dostaliśmy łatkę "...filów". Pomijając, że mamy do czynienia z dorosłą kobietą, zazdrość kobiet o młodość i urodę jest porażająca. Dlaczego tak się dzieje?
#psychologia #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b575643aff44a0fb1a7ced
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 80
@pregunta: Nie ma w tym nic dziwnego, ani tym bardziej złego, że praca zaspokaja wiele potrzeb psychospołecznych.
I również sama z własnego doświadczenia wiem, jak niektóre kobiety potrafią być z góry uprzedzone do nowej dziewczyny w firmie tylko dlatego, że przez chwilę jest w centrum uwagi (z reguły są to te kobiety, które do pracy ubierają się jak na wesele).
Kto pracował w korpo, ten się w cyrku nie śmieje ;)
@LifeReboot: Przecież wiesz, że piłem do wykopkowych przegrywów, którzy po prostu nienawidzą kobiet, oni często albo neetują albo są frustratami, którzy nienawidzą swojej pracy tak czy inaczej.

Natomiast no widzisz, kwestia nie jest tutaj tylko taka czy ktoś się podoba kobietom czy mężczyznom, ale jak jest przez to traktowany. Nie #!$%@?łoby Cię, jeżeli pół biura nadskakiwałoby dla jednego gościa, który akurat jest atrakcyjny, ale poza tym niekompetentny i ma fory totalne
@LifeReboot: To już skrajne stadium przegrywu raczej wg moich obserwacji. Początkowym jest jak najbardziej spermienie, a dopiero kiedy to nie daje spodziewanych efektów, nadchodzi rezygnacja, frustracja i nienawiść :P. No zobacz jak często się w argumentach przewija "laski nigdy nie doceniały jaki byłem dla nich miły, zawsze szmaty wolały chadów i łobuzów bo kochają najmocniej".

No ale nieważne. Spermienie w pracy było i będzie realizacją najniższych popędów i brakiem profesjonalizmu, zarówno
@AnonimoweMirkoWyznania: powinniście zacząć ją chwytać za tyłek, dać jej klapsa w windzie albo chociaż zaproponować awans za deepthroata. Zapytałeś ją chociaż czy mogłaby się położyć na plecach, a Ty byś się na niej położył odwrotnie - głową do stópek, penisa do ust. I czy chciałaby żebyś ją tak wyruchał w gardło. Zapytałeś? Nie zapytałeś.
WielbionaŁania:

starszych, napompowanych koleżanek


Już widać jak z pogardą wypowiadasz się o starszych, że napompowane, tylko pragnę zauważyć że nawet ta 22-latka nie będzie wiecznie młoda i śliczna i za 10 lat też być może będzie się pompowała. Wasze partnerki też kiedyś będą miały 35 lat i co, też wtedy będziecie twierdzić że są stare i napompowane? W końcu jak wszystkie to wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZepsutaBaba:

ale to obleśne jeśli ślinią się do niej goście którymi się nie interesuje.


No wiadomix, że gdy 5/10 się ślini to jest molestowanie, a gdy chad to jest to podryw.

ale tak swoją drogą, nie popieram ślinienia się do nowej dziewczyny przez współpracowników, bo jest to obrzydliwe, nachalne, zniechęcające i odrażające. Skoro inne kobiety to wyłapały, to musicie to robić w sposób ostentacyjny, co jest po prostu nieprofesjonalne i obleśne.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - ZepsutaBaba: 
 ale to obleśne jeśli ślinią się do niej gości...
źródło: comment_16728703468zkiWtZS3dLnKzdaBX2F5a.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam pojęcia, ale kobiety ogólnie są zazdrosne o wiele rzeczy. Ja zmieniłam pracę i od roku jak pracuje to taki jeden facet ciągle do mnie spermi i wszyscy oczywiście mają ból dupska że my razem coś ten teges, a my po osobistych debatach i imprezowaniu doszliśmy do porozumienia że to tylko super przyjaźn(tak, ja wiem że on czeka na mój znak, chociaż wie że wole laski lol). Ból dupska