Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w pracy 22-letnią stażystkę. Dziewczyna z buzią anioła o nienagannej figurze. Każdy współpracownik płci męskiej ślini się na jej widok. Co nie umyka uwadze starszych, napompowanych koleżanek. Dostaliśmy łatkę "...filów". Pomijając, że mamy do czynienia z dorosłą kobietą, zazdrość kobiet o młodość i urodę jest porażająca. Dlaczego tak się dzieje?
#psychologia #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b575643aff44a0fb1a7ced
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 80
Tylko pamiętaj, żeby nie zamienić słowa ze współpracownikiem o sprawach innych niż praca. W końcu jesteś tam tylko, aby pracować i mieć pieniądze.


@donmario: tylko pamiętaj Mariusz, żeby zapytać w poniedziałek młodego czy było dupczone w weekend
@AnonimoweMirkoWyznania:

Badania przeprowadzone na podstawie kwestionariuszy na grupie niemal 200 osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) wskazały, że kobiety częściej są i zazdrosne, i zawistne. Przyczyny dotyczyły nie tylko kwestii zawodowych (awans czy wyróżnienie na tle zespołu), ale także cech indywidualnych, np. atrakcyjnego wyglądu czy większej pewności siebie
@AnonimoweMirkoWyznania Bo największym wrogiem jednej kobiety jest druga kobieta, bo kobiety chociaż się do tego wprost nieprzyznają są bardzo czułe na wszelkie nieprzychylne komentarze na temat wyglądu gdyż mocno uderza to w ich ego. Tu masz żywy przykład jak się zachowują gdy niemają podejścia do innej kobiety i tracą atencję. W firmie właśnie trwa sabat czarownic na którym omawiane jest jak się pozbyć stażystki.
@donmario: Akurat nie trafiłeś z tym komentarzem, bo w poprzedniej pracy tak zżyliśmy się całą grupą, że spędzaliśmy bardzo dużo czasu również i po pracy. Z niektórymi mam bardzo dobry kontakt do dziś, więc w sumie znalazłam tam dobrych znajomych.

Mi bardziej chodziło o to, że praca nie jest od zaspokajania potrzeby atencji i generalnie nie jest to komfortowe kiedy masz pracować i się skupić a wiesz, że ktoś z ekipy