Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakaś tam karma wraca. Jestem po rozwodzie, mam 35 lat i od czasu do czasu zaglądam na instagrama mojej byłej. Rozwiodła się że mną dlatego że "statusiowalem" i że nie "starałem się wystarczająco". Rzeczywiście osiadłem na laurach ale nie żałuję tego bo fajnie sobie wspominam te lata normalności. Ale jakimś cudem rozwód dał mi kopa którego potrzebowałem. Zarabiam więcej, wyglądam lepiej, wydaje więcej pieniędzy na siebie i podróżuje dużo bo to moja pasja (jak najwięcej pieczątek w paszporcie!)

Miałem okres na tinderze że spotykałem się z dziewczynami 20-35 ale na chłodno, bez większych emocji. Te młode to były albo zapatrzone albo ewidentnie chciały sponsora (Lol) a te starsze były trochę za bardzo zdesperowane. To było czuć w powietrzu, że zrobią wszystko a i tak po miesiącu czy dwóch wrócą do narzekania i ustawiania mnie. Na szczęście złoty środek to takie 28-32. Już się wyszalały, już nie uważają ze praca jest najważniejsza, netflix nie sprawia tyle przyjemności, potrąciły znajomych i czują się samotne. Mówię wam 28-32, najlepsze widełki. Teraz mam kochająca dziewczynę co ma 29 lat i wszystko się dobrze układa.

A u ex? Ex szukała i szukała i szukała i jedyne czego się doszukała to karuzeli facetów ale widzę że dalej jest sama. Od dwóch lat nie ma nikogo, ma 35 lat i zamienia się w kociare. Dużo zdjęć z podróży i z niby High life ale jakoś brak tego szczęścia w jej oczach. Takie wszystko sztuczne i na siłę. Przekonywanie się że te drinki w południe na plaży to najlepsze co ja spotkało.

I nie, ex nie pisała do mnie byśmy wrócili a nawet jakby to bym nie odpisał. Nie mam instagrama więc nie widzi mojego życia i nie wie jak tam u mnie. Nie obchodzi mnie czy jest zazdrosna czy nie jedynie cieszę się że zmieniłem swoje życie i też trochę się cieszę z tej małej zemsty ze jej się tak dobrze nie powodzi jak sobie myślała.

Nie wstanę bo się nie zesrałem. Z fartem

#zwiazki #rozowepaski #rozwod #zemsta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b4559f3aff44a0fb1a5a85
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli tobie rozwod dal kopa i sobie fajnie podrozujesz ale jej podroze juz sa smutne i na sile? Moze ona mysli tak saomo o tobie a to, ze wchodzisz ciagle na jej profil chyba swiadczy o tym, ze wcale tak superowo u ciebie nie jest i jednak zyjesz przeszloscia.