Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć może ktoś ma ten sam problem. Chciałem skorzystać z lekarza specjalisty który w moim mieście przyjmuje prywatnie (250 zł wizyta). Szukając w luxmed jakiegoś specjalisty zauważyłem, że ta Pani przyjmuje raz w tygodniu w luxmedzie więc wziąłem sobie pakiet z pracy żeby skorzystać z wizyty. Jeszcze w tamtym tygodniu masa wolnych terminów do tego lekarza jak i do innych. Wykupiłem pakiet wchodzę dziś na portal pacjenta chcąc umówić wizytę i co? Żadnego wolnego terminu przez najbliższe dwa tygodnie. Jakby tego było mało wszedłem na znany lekarz na profil tego lekarza i prawie wszystkie terminy wolne w dniu kiedy przyjmuje w luxmed. Ktoś mi wyjaśni o co tu może chodzić?
#luxmed #lekarz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b454db3aff44a0fb1a5a68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Priorytety na konkretne grupy klientów. Obecnie prawie kazda firma daje jakiś pakiet zdrowotny wiec Tych ludzi jest mnóstwo i zarabia się na nich mniej niż na tych co maja pakiety poza pracowe albo chodzą na konkretna jedna wizytę do specjalisty za hajs. To taki zabieg byś mimo pakietu w pracy musiał dopłacać osobno za wizyty jeśli nie chcesz czekać.