Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Korzysta ktoś z was z carlinkit ? Mam taki problem ze po podłączeniu do auta - auto tak jakby go nie wykrywa. Nie wychodzi żadna informacja że zostało podłączone jakieś urządzenie.Natomiast zasilanie jest bo pali się dioda i telefon mam z parowany z carlinkit przez bluetooth ale i aktualizowalem firmware przez wifi. Więc problem raczej jest po stronie radia samochodowego. Na grupie skoda kamiq ludziom jednak działa bez problemów... Carlinkit CPC200-A2A #skoda #carlinkit #vw #seat #motoryzacja #android #androidauto
Megasuper - Korzysta ktoś z was z carlinkit ? Mam taki problem ze po podłączeniu do a...

źródło: comment_1672838104yXwnczkTgTsWlRoViCxXyh.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: ja mam inny model ten z własnym systemem i bez problemu. To znaczy mam go jakoś od miesiąca, ale na kablu który był w zestawie nie działał, a na innym bez problemu na radiu się odpala
  • Odpowiedz
@Megasuper: kupiłem niedawno Carlinkit 4.0. Straszna sraka jak dla mnie. Soft tragiczny. Musiałem poprosić chińczyka żeby mi dali nowszy testowy, i teraz Android Auto mi działa.
Co do Twojego przypadku to sprawdź w tym samym usb czy działa po kablu. U mnie w Audi można tylko pod jedne konkretne USB to podłączyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotograf_warszawiak: tak pod USB działa. A co do carlinkit 4.0 to też słyszałem że na androidzie to słabo działa. Dlatego wziąłem wersję a2a która niby śmiga. Wczoraj udało mi się uruchomić ale na telefonie Samsung. Natomiast na moim Huawei p30pro nie działa...
  • Odpowiedz
@Megasuper: niestety 4.0 emuluje apple car play kiedy mam podłączony AA. U mnie jest trochę inny problem, bo nie mam dotyku, tylko pokrętło i touchpad. We wcześniejszych wersjach softu nie dało się przejść między paskiem aplikacji, a nawigacją. Teraz jakoś to działa, przetestowałem w trasie 500km i google maps nie miało żadnych problemów. Co ciekawe, jak jeżdżę po mieście na dość krótkich odcinkach to strasznie grzeje telefon.

  • Odpowiedz
@Megasuper: ech też się zastanawiam czy oddać, działa w sumie z żony Samsungiem ale jeszcze myślę czy np zamiast tego to kupić telefon jakiś za 200 PLN i będzie podłączony kablem na stałe z AA
  • Odpowiedz