Wpis z mikrobloga

@Godir17: ja po paru próbach wymacywania figurek dałem sobie spokój - wolałbym robić inną opcję: ważyć je na małej wadze dilerskiej xD - szybko i sprawnie i od razu wiesz jaką masz bez żmudnego i długiego macania xD
  • Odpowiedz
@blogger: ja zazwyczaj kupuje z danej serii 1-2 figurki, w tej chce kupić damę dworu i tą babkę z black falcon, obie figurki łatwe do wymacania, w jednej wielki element sukni, w drugiej sokół. Jakbym miał tak macać połowe serii to też dałbym sobie spokój xD
  • Odpowiedz
@Godir17: Tutaj nie ma wygranych bo albo dajesz byznesmenowi zarobić 5zł albo tracisz godność macając łapskami bagi w sklepie zostawiając te najgorsze i później jakiś maciek dostaje od matki na urodziny dwie powtórki najgorszej figurki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: moim zdaniem godność tracisz tylko dając zarobic byznesmenowi, on wymacuje i zabiera wszystko co najlepsze ze sklepu, ja biore po jednej sztuce tego co chce i wychodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17 Poznań Posnania tylko w LegoStore. W smyku mieli jeszcze serię 23. W Carrefour też są zwykle, ale w ubiegłym tygodniu jeszcze ich nie mieli. @blogger genialne, widziałeś może gdzieś podane wagi tych figurek? xD

/EDIT: ok, znalazłem coś takiego na reddicie, niestety wagi są bardzo zbliżone i istnieje wysokie prawdopodobieństwo pomyłki [postać; waga w gramach]:

paperboy 9.99

trex 10.15

horse 10.15

koala keeper 10.47

orc 10.76

soccer ref 10.78

pottery
  • Odpowiedz