Wpis z mikrobloga

z Samsunga OLED najtańszy 7k 55cali zdecydowanie przewyższa budżet.


@Zarzad_pana_areczka: wniosek jest taki, by nie brać Samsunga. W okolicach 6k wyrwiesz LG C2 na promocjach, a możliwe że niebawem będzie tańszy - a jednocześnie zjada wszystkie nie-OLEDowe Samsungi bez popity na zwykłych matrycach

Sam niedawno kupiłem C2, ale mniejszy (42") jako monitor do PC. W salonie mam całkiem dobry TV który nie jest oledem. Oglądałem wiele TV, samsungi, philipsy z ambi.
  • Odpowiedz
@Zarzad_pana_areczka: ja wiem, że Samsung ma bardzo agresywny marketing, ale z tym "utrwalonym stereotypem jakości" to popłynąłeś. xD
@rutkovzki: C1 55" za 5800 zł? Przecież to jest przepłacone w opór, ten telewizor kosztował 4200 zł parę miesięcy temu. Już lepiej kupić C2 za praktycznie te same pieniądze...
  • Odpowiedz
@Zarzad_pana_areczka: kiedyś elektronika była trwalsza, po prostu. Samsung robi tanią masówę i skąpi nawet we flagowych modelach. Wystarczy porównać jakościowo jedyne dwa modele QD-OLEDów - Sony A95K i Samsunga S95B. Twoje dowody anegdotyczne są po prostu mało warte, tym bardziej że skupiasz się tylko na aspekcie "działał 10 lat czy nie działał". Jak chcesz przez ten pryzmat wybierać TV, to kup jakąś mantę w auchan i przynajmniej nie bedzie szkoda, ze
  • Odpowiedz
@Zarzad_pana_areczka: Nie kupuj LG C1 za prawie 6k, ktoś na głowę upadł sprzedając ten telewizor w tej cenie. On jeszcze parę miesięcy temu chodził po 4200 zł. LG C2 w okolicach 5000 zł będzie dobrą ceną i zapewne w nieodległej perspektywie powinien być w tej kwocie do wyrwania.
  • Odpowiedz