Wpis z mikrobloga

No nie ukrywam, że rozczarowałem się tym anulowaniem #1899 na #netflix Wiem, że są różne zdania na temat serialu, ale mi osobiście się podobał. Kolejny raz serial dobrze się zapowiadający i mający lepsze opinie od takiego Wiedźmina zostaje anulowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pora wrócić do starej taktyki oglądania seriali po zakończeniu emisji, kiedy ogólna ocena jest wysoka, a historia zakończona. Ma to swoje wady, ale przynajmniej nie czuję zmarnowania X godzin na serial, którego historia nie jest skończona.

#seriale #ciekawostki
Pobierz LipaStraszna - No nie ukrywam, że rozczarowałem się tym anulowaniem #1899 na #netflix...
źródło: comment_1672771040MNkHVaHBOhYmda1gQKxuW9.jpg
  • 30
@LipaStraszna: Obecnie są trudne czasy dla serwisów streamingowych i wszędzie cięcia. Sam nie oglądałem jeszcze 1899 ale podobno bardziej pogmatwane od Dark co pewnie mimo dobrych ocen nie przekłada się na dużą widownię a Netflix wyłożył na niego 48 mln usd.
Z drugiej strony poza ostatnim sezonem Stranger Things który będzie pewnie za 2 lata i Sex education nie ma obecnie żadnego dobrze ocenianego/popularnego serialu na który fani by czekali.(Na wiedźmina
już od jakiegoś czasu Netflix podąża drogą prostej rozrywki dla mało wymagającego widza ¯\(ツ)/¯ "ciężkie" seriale się nie sprzedają tak łatwo jak lekkie i przyjemne w odbiorze


@NoMoreTearsJustSmile: Przykry to kierunek, ale to i tak nic w porównaniu ze standardową telewizją, gdzie pół ramówki to patodokumenty typu "trudne sprawy", a drugie pół jest już pełnoletnie.
@TomdeX: to nie jest tylko wina oglądalności, nie raz już kasowali świetne seriale które miały dobrą ogladanosc i oceny, np. Mindhunter. Po prostu taniej im wyprodukować w kółko nowe seriale bo przeważnie pierwszy sezon jest najtańszy. Jak serial zdobywa popularność to aktorzy i reszta twórców chcą wiecej kasy i każdy kolejny sezon to coraz większy wydatek.

Robiąc nowy serial możesz płacić mniej znanym aktorom grosze i iść w ilość, a nie
@NoMoreTearsJustSmile: Model biznesowy Netflixa nie polega na tym, żeby robić dobre seriale, a takie, które się dobrze sprzedają. Taka jest smutna prawda.
A szczerze ten serial wcale wybitny nie jest, taki 20 razy bardziej #!$%@? dark, pewnie bym do końca nie dotrwał, gdybym nie wiedział, że to od twórców Dark. Ogólnie się zawiodłem, za dużo namieszane, a [uwaga spoiler]


Dark to inny poziom tam wszystko było spójne, a "fantastyczne" elementy były