Wpis z mikrobloga

@yousouyou: Może i placeholder. Ale jak op wstawił wpis to spokojnie byłem w stanie kliknąć, wybrać kartę i zakupić, z odbiorem na jutro bez żadnych błędów. Teraz może ludzie wykupili/zorientowali się, że sprzedaż tych kart rusza 5 stycznia i usunęli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szala: nie no tyle to nie, kto to widział kupować sama kartę za 6k, gdzie to jeszcze człowiek niedawno za tyle całego kompa składał...
@bibr: 23% podatku, plus jakieś ewentualne marże jak choćby fakt że partnerzy wyceniają karty po innych kwotach niż MSRP Nvidii. Ale prawda jest taka że nawet jakby były idealnie za to 800$ ale z VATem 23% to wykopki by darły #!$%@?ę że ich zły zachód okrada albo że PiS ich okrada podatkiem 23% które wprowadziło PO.

Inbę można kręcić jeżeli cena danego modelu w zachodnim sklepie po zrównaniu VAT z naszym
@Szala: A ty dalej ciągniesz temat polityki zrzucając winę na PiS o to że jest podatek 23% a "mogli cofnąć"... Brawo, niczym się nie różnisz od wykopków o których wspomniałem i też żyjesz polityką i psioczysz na PiS :)

Swoją drogą premiera tych kart jeszcze za parę dni, nie ma żadnego źródła że zrzut ekranu z Media Expert jest legitny, więc jak już będzie premiera i się okaże że ME czy
@Szala: A obecnie te oferty zniknęły ze strony ME, nie ma żadnego linku do archive.org albo archive.today, więc mam zero pewności że są to legitne screeny, a nawet jeżeli są, to może być tak że jak już będą oficjalnie dostępne to ceny spadną, albo będą takie same.

No ale znowu, najpierw musi być oficjalna premiera i rzeczywista dostępność zanim zaczniemy kręcić inby, i jak już kręcić to na te sklepy które