Wpis z mikrobloga

Jak znacie niemiecki to polecam filmik co się #!$%@?ło w niemieckich dużych miastach na sylwestra i komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwarcie jest mówione jaka grupa społeczna jest w dużej większości odpowiedzialna za takie problemy.

Ktoś napisał w komentarzach żeby można by tam dać w tamtym momencie polityków za to odpowiedzialnych bez swojej ochrony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niemcy
EvineX - Jak znacie niemiecki to polecam filmik co się #!$%@?ło w niemieckich dużych ...
  • 5
  • Odpowiedz
@EvineX: vallah heimatsgefühl. Ci, co sie nahapali i odpowiadaja za tak kulawa polityke, to i tak sobie siedza w chatach za mln € i widza syryjskich ksieciow raz na pol roku w telewizji, a klasa srednia i nizsza niech sie bawi i integruje. Szacunek do mienia publicznego, mentalnosc plemienna i #!$%@? umyslowe na poziomie polskich sebow z konca lat 90tych.
  • Odpowiedz
@zaloz_konto23: @EvineX: Nowy narybek z 2015 jest tak #!$%@?, że niedługo chyba nawet Turasy z obojętne którego pokolenia będą głosować na AFD

Pamiętam ten okres gdy do Niemiec napływała ta elita i wykop mówił ilu to muzułmanów będzie w DE po jakimś czasie i, że przejmą władze w demokratyczny sposób.

Dziś mam wrażenie, że gdyby Turcy przejęli tu władze to dla Syryjczyków otworzyli by ponownie Dachau xD
  • Odpowiedz
@erni13: obejrzalem caly ten filmik i tak imho to tam chyba tylko ta dwojka byla z syrii, a reszta na luzie tu urodzona i po twarzach z tego co widac i turcy i kurdzi, tylko takie pokolenie #!$%@? wychowane na capital bra i tej blondi od dirtytea. Wszystkich tych gowniarzy po zawodowie z testoüberschuss i wychowanych na tej pseudoganster kulturze bym wyslal na jakis bootcamp na silce i niech sie tam
  • Odpowiedz
@ropuchapodkamieniem: Jeśli chodzi o Turków to mam kontakt z takimi z roczników w okolicy 95-99 oraz starszymi Turasami i nie mogę na tych ludzi serio złego słowa powiedzieć, i jak tak ich słucham to panuje u nich spory hejt na Syryjczyków i innych nafrisów. Oni robią zwyczajnie duży syf

@zaloz_konto23: Nie oglądałem bo nie chce mi się #!$%@?ć ale widziałem już trochę urywków to myślę, że sporo może też zależeć
  • Odpowiedz