Wpis z mikrobloga

@GzS: Nic złego nie ma, przecież każdy korzysta z toalety, więc nie ma się czego wstydzić. No chyba, że ktoś ma coś do ukrycia, ale to już jak się łamie prawo to trzeba ponosić konsekwencje. Poza tym, sprzedaż zestawów monitorujących pobudzi rynek.


@true-true: freethinker.jpg
@kaaban: ach te brudne pieniądze i terroryści. Nic tak wspaniale nie uzasadnia dociskania śruby szaremu Kowalskiemu jak terroryzm.


@true-true: Masz jakiś przykład "dociskania śruby przeciętnemu Kowalskiemu", czy tylko projekcje że jesteś wyjątkowy i, w twoim mnienaniu, ktoś ma zamiar się śledzić?
@kaaban: xD terroryści i przestępcy i tak znajdą sposób na obejście zabezpieczeń a normalny Kowalski zostanie z #!$%@? w dupie jak to zawsze bywa gdy rząd się zaczyna troszczyć o obywatela.


@hellgihad: Co to za sposób na obejście? I co dokładnie ma stracić ten Kowalski?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GzS: przerobiłem, żeby bardziej pasowało do oryginału:
Wytłumaczcie mi proszę co jest złego w państwowym monitoringu wszystkich toalet. Jeśli uczciwie sram, niezależnie czy jest to po kawie czy działalność kebaba, to wszystkie wizyty na tronie mam udokumentowane. Jeśli coś spada więcej, na przykład mam biegunkę albo się nażarłem jak świnia, to również - według obowiązujących przepisów - mogę to wykazać i po opodatkowaniu (lub nie) wszystko elegancko spuścić.
Jak dla mnie
@kaaban: No tak, bo pierwsze na co bym wpadł chcąc finansować terroryzm to wysłać przelew do ISIS. Tytułem „Na pas szachida”.


@forfame: Jak masz IQ psa to widzisz tylko takie analogie, jakbyś miał minimalnie szersze horyzonty to bys wiedział, że monitoruje się np. zwiększoną liczbę wpłat na daną organizacje lub to co ona robi z tymi wpłatami dalej
Otóż prywatne toalety nie służą do prania brudnych pieniedzy, sponsorowania terroryzmu ani unikania podatków


@kaaban: ale mogą służyć do wstrzykiwania sobie marychuany, wsadzania do klopa czyjejś głowy albo zamordowania kogoś. Jeśli nie robisz takich rzeczy to kamery nie powinny ci przeszkadzać, no chyba, że robisz to rozumiem, że pomysł może ci się nie podobać