Wpis z mikrobloga

@Malvo nie wiem, sam z tym właśnie walczę, zacząłem sobie kupować te jednorazowe elektryki żeby tak często na papierosa nie wychodzić, na ten moment zszedłem z 15 do 10 fajek na dzień, ale generalnie ciężko mi także łączę się w dymie z Tobą mireczku.
@Rimbolo: mi pomogło uświadomienie sobie jak bardzo niszczy mi to zdrowie, przez to wzbudzilem w sobie niechęć do fajek, ważne też żeby nie spinać się za bardzo, mi też pomogło jak sobie poprostu zabronilem kupowac faje XD przez to nie mialem a glupio mi było mielić znajomych
@Malvo no 34 Ziko, 600-800 buchów masz, mi to na dwa dni starczyło, ale niektórym to starczy na cały tydzień, także ja np. szukam alternatyw, chcę się pozbyć tego smrodu z japy i kapcia w mordzie, ale teraz stoję na rozdrożu e-papieros czy iQos (czy jak to się #!$%@? piszę) wolałbym e-fajkę bo smaczki i przyjemny dymek, ale mam ograniczyć i rzucić na koniec także takie to rozwiązanie o kant dupy rozbić,
@Malvo: Ja rzuciłem z desmoksanem (czy jakoś tak). Ale nie tak jak było napisane w instrukcji, bo jak robiłem jak w instrukcji to mnie mdliło po browarach, więc niedopuszczalne, qrna tej! Rzuciłem od razu, jak mnie cisnęło mocno to brałem tabsa i po pra minutach było lżej, po około miesiącu przestałem brać też tabsy. Generalnie problem miałem jeszcze przez paręnaście miesięcy z rozładowaniem stresu, wcześniej chuop wychodził na pysznego papieroska a