Wpis z mikrobloga

@fakjubicz86: EKUZ to gówno i jak się wczytasz to sam zobaczysz.
Wykup coś dodatkowo (Aviva, Allianz itp).
Patrz na wyłączenia bo niektóre ubezpieczalnie zaczęły sobie COVID dodawać do nich.
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: Tak, dobrze coś mieć oprócz EKUZ, w EU to nawet na mniejsze kwoty, ale żeby było (mniejsze w sensie od 100 tys w górę). Osobiście z tych co polecał @OrzechowyDzem: polecam Wartę, nawet jak wybierzesz niską sumę kosztów leczenia to Assistance (transport medyczny etc) jest nielimitowany (na polisie zapis o 1mln zł).
Weź też do tej polisy OC w życiu prywatnym, nigdy nie wiadomo co dziecko może zrobić.

Chyba
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: mogę polecić Ci ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer. W przypadku zachorowania, czy wypadku otrzymasz pomoc. Wystarczy, że zadzwonisz wtedy do centrum alarmowego, a specjaliści wszystkim się zajmą. Możesz dodatkowo wykupić np. ubezpieczenie bagażu czy NNW ;)
Składkę obliczysz samodzielnie na moje.pzu.pl i tam też możesz od razu kupić polisę :)
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: a ja zawsze korzystam z ubezpieczenia ze strony esky.pl Nie wiem dlaczego ale kwoty ubezpieczeń są tam wyraźnie wyższe. Ubezpieczenie realizuje axa. Uwaga. Nie reklamuje samej strony bo poza ubezpieczeniem nie korzystałem z ich usług.
  • Odpowiedz