Wpis z mikrobloga

@rea9: Mam wrażenie, że niektórzy myślą, że bez amunicji specjalnej w grze można byłoby komfortowo grać free2play. Ale to nie tak. WG wymyśliłoby wtedy inne sposoby na maksymalne utrudnienie życia takim graczom. Do tego dochodzi kwestia premek - po co ludzie mieliby je kupować? Do zarabiania wystarczy jedna czy dwie. Dzisiaj główną ich zaletą jest możliwość swobodnego korzystania z lepszej amunicji bez obaw o koszty.
@nowy121: nie wadzi mi monetyzacja gry, wiadomo że gra musi zarabiać. Pozatem, czy aby napewno az tak wiele zarabiają na złotych pestkach? Kiedys jechało sie na walną rozprawe i trzeba sie bylo troche napracowac przy wymianach. Dzisiaj wychylasz lufe dostajesz grad zlota i na tym koniec. Mapki trawaj po 5 do 7 minut.
@rea9: Tutaj nawet nie chodzi o to, żeby na premkach zarabiać kredyty, wystarczy wychodzić na zero lub nawet na niewielki minus, bo można mieć też jedną typową zarabiaczkę do gry głownie bez golda. Weź tylko pod uwagę, że są gracze, którzy nakupili bardzo dużo premek, wydali na to sporo pieniędzy i gdyby teraz WG znerfiło tę amunicję to byliby oni, delikatnie mówiąc, bardzo zdenerwowani.
@nowy121: mam sporo premek i uwierz mi ze bardziej mnie grzeje zloto jak znerfienie jednego z rodzajow amunicji. HE tez spieprzyli i jakos wielkiego larum nie bylo
@rea9: Co do HE to zmiana była kontrowersyjna. Czytałem mnóstwo opinii, które były na tak. Bo strzelanie po twardych wieżach bez celowania uznawano za "nieskillowe". Poza tym na premkach nie gra się właściwie HE i to jest główna różnica. A myślisz, że dlaczego nie znerfili golda? Przecież zmiany były już dokładnie przygotowane i przetestowane na piaskownicy.
@nowy121: bicie z HE bylo nieskillowe a #!$%@? z golda juz jest ; ) Jak cos z tym zrobia to wracam do gry, jak nie to pewnie trzeba bedzie sprzedac konto (NA) ¯_(ツ)_/¯