Wpis z mikrobloga

@woj_st: #!$%@? nie wiem kto to jest nawet kuba midel xDD Polecam natomiast zapoznanie się definicją

Inwestycja – w ujęciu ekonomicznym nakład gospodarczy poniesiony na utrzymanie, tworzenie lub zwiększanie kapitału (np. maszyn i urządzeń, budynków czy zapasów). Zgodnie z inną definicją inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości.

Przeciwieństwem inwestycji jest konsumpcja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@woj_st: z z czego się cieszysz? Cieszy cię ludzkie nieszczęście, zakłam że w towarzystwie taki wyszczekany nie jestes bo już dawno byś liścia dostał. Tak wiem zaraz mi napiszesz że masz 40 w łapie studiujesz prawo a twój stary to prezes #!$%@? wie czego.
  • Odpowiedz
@woj_st: Czy są lepsze metody inwestowania niż nieruchomości? Nie wiem, pewnie są, nigdy mnie to nie interesowało bo mam inne hobby. Natomiast pisanie że kupno mieszkania w którym mieszkasz to nie inwestycja to jest srogie odklejenie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bernenski: najbardziej skandaliczne jest to że jak stopy spadły w końcu poprzedniego roku do "0" to nie było możliwości zamiany oprocentowania zmiennego na stałe poniżej 5-6% i dodatkowo tylko na kilka lat.
Cała strafa euro ma na symbolicznym % a tutaj dymają nas jak osrajtek.
  • Odpowiedz
@francoisinho: ani wtedy nie kupiłem za (sporo niżej pierwotny) ani teraz nie kupisz za tyle (również pierwotny). Sąsiedzi kupują bliżej 8 niż 6 :) Ale spoko, w necie zawsze realne info.
  • Odpowiedz
@Bachal: ceny oparte są na raporcie NBP, tam też kłamią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tym tagu zawsze mnie zaskakuje, że wszyscy kredyciarze są zawsze oszukiwani w zasadzie przez wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko sąsiad potwierdza ich wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francoisinho: ale ja nie jestem ciemiezony przez nikogo tylko twierdzę że gadasz Pan głupoty xD mnie rata nie boli nic a nic, a kredyt mam bo to najtańsza kasa na rynku i sensu pozbawionym jest jej niebranie
  • Odpowiedz