Wpis z mikrobloga

Różni się to czymś w ogóle jak wszyscy będą ciągnąć z tego samego źródła oprócz ceną?


@kabarto: no nie, to przechodzi przez ich serwery, weźmiesz se taki orange to ruch do polandii będzie szedł przez niemcy albo jeszcze dalej, chyba że coś z tym #!$%@? peeringiem zrobili.
  • Odpowiedz
@kabarto: wszystko zależy od lokalizacji czy miasta. U mnie w mieście akurat nasz lokalny provoder że światłowodem jest niendomprzebicia gdzie ten sam dostawca w innym mieście strasznie ssie.pałkę.
U mnie np. tylko raz w ciągu ostatnich 10 miałem downtime 8h bo fizycznie zmieniali cały odcinek sieci szkieletowej.

Natomiast od telefonu onusterce typowe SLA to 5min po rozłączeniu się i raz na dwa lata...
  • Odpowiedz
@kabarto: jakieś drobnostki. Ja na przykład jestem zmuszony do Orange (jedyny dostawca w kamienicy) i jest taki problem, że routing do serverów cs go jest słaby (z Krakowa idzie do Austrii a potem do Warszawy) przez co ping jest duży jak na tą odległość geograficzną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kabarto: UPC jak będę mógł to osobiście będę unikał, bardzo irytuje mnie to że nie można swojego routera używać bezpośrednio, ten od nich nie jest w stanie torrentow uciągnąć (z ograniczoną liczba połączeń globalnych) bo cała sieć pada
  • Odpowiedz