Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FulTun: ty, ale wiesz, że zworki zniknęły wraz z dyskami sata? Te zworki które można tam ustawiać to tryb kompatybilności z sata 1.0, ale większość starych kontrolerów i tak widzi te dyski poprawnie nawet bez zworek

@mateusz-zahorski: na którym dysku miałeś bootloader? zrób też od wszelkiego memtesta, chociaż jeden przebieg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz-zahorski: jakby dysk padł to byś nie miał nawet bsoda, wygląda mi bardziej na złą konfigurację bootloadera
A nie próbowałeś po prostu ustawić Windows Boot Manager na pierwszym miejscu? Pamietam, że kiedyś też się z tym męczyłem i zgubiłem się co i jak ustawić, koniec końców skończyło się na konsoli i poleceniach bootrec/bootsect ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@winsxspl: tylko, że ten windows boot manager to jest właśnie ten dziś kupiony dysk HDD, godzinę wcześniej facetów serwisie go sprawdzał i powiedziała że wszystko jest z nim ok u go sformatował, to raczej nie powinno mieć wpływu, że nie ma partycji utworzonej?

Zauważyłem, że jak uruchomiłem na pierwszym miejscu stawiając windows boot manager to ekran bsod jest jakby w większej rozdzielczości i po chwili system się resetuje i od razu
Pobierz mateusz-zahorski - @winsxspl: tylko, że ten windows boot manager to jest właśnie ten ...
źródło: comment_1672695091SsE4p6nawPdOxdKw1S2AQ3.jpg
@winsxspl: dziś po pracy chciałem wrzucić płytkę z windowsem 7 i zainstalować go na HDD, niestety dziś już system nie wstał, po włączeniu wiatraki zaczynają się kręcić przez 2 sekundy i po tym wyłącza się, po 2 sekundach znów startuje i wyłącza się... ()
Prawdopodobnie padła płyta, podpiąłem starą i system startuje