Wpis z mikrobloga

@Logan00: Właśnie 1 odcinek lokiego i Vandy obejrzałem i się znudziłem zupełnie odklejone od tego co było kiedyś. Jeszcze mam pytanie, czy Avengers Secret Wars jest zapowiedziane? I jakim cudem ma tam tyle aktorów wystąpić, i czy przecieki że RDJ Iron man może tam się pojawić to prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I czy żeby zrozumieć to, o czym pisze, musze faze IV obejrzeć? Prosze bez psucia
@kulukaj: zrób sobie trochę przerwy. Seriale Cię wymeczą. Niektóre motywy z seriali są potem kontynuowane delikatnie w filmach. Generalnie ciężko powiedzieć co jest istotne a co nie bo dużo historii jest od siebie niezależnych. Dopiero V Faza pokaże czy spina się to w większą całość.
@kulukaj: najważniejsze filmy: Spider-Man: No Way Home, Dr Strange
najważniejsze seriale: WandaVision (obejrzeć przed Strangem), Loki (ten serial będzie bardziej nawiązywał do nowego Ant-Mana)

Reszta jest mniej ważna lub mniej udana. A najlepiej jak masz czas i chęci to możesz wszystko obejrzeć
, Loki (ten serial będzie bardziej nawiązywał do nowego Ant-Mana)


@Imperator_Wladek: Okej zwolnie troche, warto było wszystko dla endgame i infinity war obejrzeć. Ale już motywacja spadła po zakończeniu endgame. Nie chce nikomu spolerować stąd usunę połowę. Czy Secret Wars się pojawi i czy pewna postać tam będzie?
@kulukaj: > I jakim cudem ma tam tyle aktorów wystąpić, i czy przecieki że RDJ Iron man może tam się pojawić to prawda?
Poczytaj sobie, co to za event secret wars: https://marvel.fandom.com/pl/wiki/Secret_Wars_(Ziemia-92131)
W skrócie - dotyczy wielu wymiarów, więc nie ma tu problemu z bohaterem, który u nas nie żyje, bo w innym wymiarze były inne wydarzenia i tam sobie żyje dalej i temu może zostać sprowadzony. I dzięki takiej zasadzie
@kulukaj: zastanow sie czy jak omijales filmy ile straciles. teraz seriale sa konkretnie powiazane, od biedy zerknij na streszczenie, to nie Agents of Shield, ze jestesmy w bardzo polaczenie a jednak nie czy seriale na Netflixie mowiace o "manhattan events" i nic poza tym.