Wpis z mikrobloga

Sam jesteś przykładem tego, że zaniedbania rodzicielskie przekładają się na psychikę w dorosłości.


@damianooo8: Nie przychodzę do losowych komentarzy na wykopie i nie obrażam się czy nie wyzywam losowych ludzi z internetu. W tej kwestii jestem zupełnie zdrowym człowiekiem i moi rodzice zrobili idealną robotę.
@NonOmnisMoriar: krzyzyk wiszący na sciabie zrobi większą dziurę w mózgu niż bardziej powszechne info w tv o zabicu kilkudziesięciu dzieci w ukraińskiej szkolej. Zresztą porównywanie czegoś co czeka każdego do tęczowych dewiantów to XD idz spać
jesteś chory, lecz się


@CheSlaw: Przepraszam bardzo. Ja jestem zdrowy.

Chciałem tylko przedstawić przekonanie, że to jakie informacje docierają do dzieci czy to czego są świadkiem ma jakiś wpływ na ich psychikę, ale ten wpływ jest zależny od jakiegoś kontekstu w jakim te informacje czy zjawiska są przez dzieci odbierane.

W jaki niby sposób ten występ z filmiku zniszczy psychikę dziecka?
No nie, ale i tak chodzi o skrajne symbole. Np. fakt, że w niemal każdym miejscu w Polsce dziecko zobaczy na ścianie symbol z gościem przybitym do krzyża. Jeżeli to nie ma negatywnego wpływu na dzieci to dlaczego jakieś pojedyncze występy draq queen z groteskowymi i mocno przerysowanymi około seksualnymi rzeczami miałoby mieć jakikolwiek wpływ?

No i tak jak mówiłem wcześniej tu nawet nie chodzi o okołoseksualne rzeczy, żeby zobaczyć cycory czy
Nie okłoseksualne tylko wprost seksualne. Możesz rozwadniać pojęcia (dupeleneczkę - co #!$%@??) ile chcesz ale nikt się na to nie złapie. Takie rzeczy są szkodliwe na dłuższą metę nawet dla wrażliwszych dorosłych czego skutki widzą po czasie, a co dopiero dla dzieci. A z tym krzyżem to nieźle #!$%@?łeś. Zastanawiam się i nie mogę dojść o jaki aspekt szkodliwości "gościa przybitego do krzyża" się tak #!$%@?. O ekspozycję na skutki przemocy? To
@NonOmnisMoriar: A apropo kontekstu. Kierowanie parodii czynów seksualnnych (udawanie stosunku) niezależnie czy homo czy hetero ( w tym przypadku ofc. homo) jak i innych "seksualnie-insiderskich" żartów że tak to ujmę do dzieci, ma tyle samo sensu co opowiadanie im insiderskich żartów maklerów albo fizyków. Także poza ekspozycją dzieci na takie treści (których nie potrafią nawet krytycznie ocenić) nie widzę innego sensu w tym co tam się #!$%@?. Ta twoja narracja że
od kiedy to występy dragowe są family friendly? xD i gdzie te dzieci na widowni? Czy wymyśliłeś je żeby zaszokować? xD


@Perloooo:

I z chęcią bym zobaczył te dzieci na widowni o których mówi OPek, bo jakoś tam nie widzę żadnego dzieciaka.


@niochland:

ja #!$%@?, serio nie widzicie dziewczynki w 0:40?