Wpis z mikrobloga

Mirki jaki deweloper w Łodzi buduje mieszkania zgodnie z normami? Bez heheszek, ale jak przeglądam opinie np. o Nowym Złotnie czy Nowym Polesiu to już wiem co odpada. Słyszałem dobre opinie o Gold Lion Development - pod katem akustyki i staranności wykonania. Czy jest jakiś inny deweloper, który względnie dobrze buduje? Szukam ok 80m2+, więc jak wywalić okolice bańki, to już na coś co jest porządnie zbudowane. Do tej pory najbardziej podoba mi się srebrzyńska park - fajne rozkłady mieszkań + blisko do parku (tak, wiem do cmentarza też). Ktoś kojarzy jakąś inwestycję z fajnym otoczeniem? Rozpatrujemy też zakup bliźniaka/szeregowca, bo życie w centrum nie jest dla nas, dlatego nie przeraża mnie wizja "zadupia".
#lodz #mieszkaniedeweloperskie
  • 5
@pietryna123: Pewnie kwestia inwestycji, ale nowe polesie słyszałem dużo negatywnych opinii.
@Wychwalany: Normy to jedna, ale w niektórych nowych inwestycjach akustyka jak w bloku z płyty, a w innym stropy takie że nic nie słychać - nawet skakania.
w innym stropy takie że nic nie słychać - nawet skakania.


@brevokz01: to u mnie ATAL musiał zastosować dwa różne stropy obok siebie, bo sąsiad który ma panele jak skacze to nic nie słychać a sąsiad który ma płytki to wszystko słychać. Pewnie to że jeden zostawił dylatacje a drugi nie zostawił nie ma tu znaczenia i to ATAL będzie zbierał opinie.

Patrz na planach co masz nad głową - salon
Bez heheszek, ale jak przeglądam opinie np. o Nowym Złotnie czy Nowym Polesiu to już wiem co odpada.


@brevokz01: Gdzie mozna opinie latwo znaleźć? Czy trzeba sie zapisywac do kazdej grupy lokalnej na fb?