Wpis z mikrobloga

Mirki z Niemiec, spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, mianowicie paczka z amazona została rzucona pod drzwi podczas gdy byłem u rodziny w Polsce na święta (potwierdzone przez sąsiadów, leżała od 3 dni, #!$%@? od wczoraj, niestety żaden nie wziął do siebie) i jak widać przez jakiegoś bezdomnego/#!$%@? patusa została okradziona i jeszcze bezczelnie zostawił mi #!$%@?ą pod drzwiami.

Wiadomo, odpowiedzialność kuriera ale wiecie jak długo to się może ciągnąć ogarnięcie zwrotu pieniędzy i czy amazon nie będzie jakoś próbował zrzucić to na mnie? Wartość zamówienia to około 100 euro

Dodam, że rzucanie paczek pod drzwi z ich strony się zdarzało już częściej, ale nigdy nie zostałem okradziony

#niemcy #kurier #amazon #pytanie #prawo #olx
Coxex - Mirki z Niemiec, spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, mianowicie paczka z ama...

źródło: comment_1672614829fRoDUjQjSK3ONEuoOd8gSi.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Coxex: mieszkam w Irlandii i te #!$%@? kurierzy z amazona zostawili ostatnio somsiadowi paczke pod drzwiami. Mietkie sercem mam to wzialem ja do siebie i oddalem somsiadowi jak wrocil ( po 3 dniach ) do domu. Ogólnie nie ma nad nimi chyba zadnej kontroli juz nigdzie.
  • Odpowiedz
Najgorsze gowno to fastway courier, twierdzili ze kurier zostawił koło drzwi, sęk w tym ze mam zamknięta elektryczna bramę i zostawić nie mógł.
  • Odpowiedz
Wiadomo, odpowiedzialność kuriera ale wiecie jak długo to się może ciągnąć ogarnięcie zwrotu pieniędzy i czy amazon nie będzie jakoś próbował zrzucić to na mnie? Wartość zamówienia to około 100 euro


@Coxex: wszystko jedno, napiszesz do nich i dostaniesz refund najpóźniej w ciągu 48 godzin. Nie ma się się co paczkami denerwować, których się nie podpisało
  • Odpowiedz
  • 1
Zgłoś reklamację wraz ze zdjęciem do Amazona. Opisz sytuację. Powinni to uznać. Możliwe że będziesz musiał tam z kimś porozmawiać telefonicznie. Spróbować nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coxex: zaginione paczki z amazonu to standard, tak samo jak zwroty, z którymi nie ma problemu. No chyba, że klient odebrał paczkę, a do Amazonu zgłosił rzekomą kradzież (w niemczech dużo takich ludzi się zdarzało, dawałem im paczkę do ręki, a oni bezczelnie zgłaszali do Amazonu, że paczka zaginęła) to wtedy ban xD
  • Odpowiedz