Wpis z mikrobloga

Dugin: a tych, ktorzy beda swietowac Nowy Rok inaczej niz my - rozstrzelac

Aleksandr Dugin, rosyjski filozof nazywany przez zachodnie media ideologiem Putina, wezwał do mordowania Rosjan świętujących nowy rok inaczej niż słuchając pieśni Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i wznosząc toasty za zwycięstwo wielkiej Rosji.

W swoich poprzednich wypowiedziach Dugin wezwał również do porzucenia cywilizacji miast, odrzucenia postępu technologicznego i zmiany trybu życia na wiejski.

#rosja #ukraina #dugin
tomasz-maciejczuk - Dugin: a tych, ktorzy beda swietowac Nowy Rok inaczej niz my - ro...

źródło: comment_1672593106orOSVeyOEnH9zgrioNyZPw.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: skad wiesz, ze moje argumenty nie mialy szansy sie przebic? Skad wiesz jak reagowali na mnie mlodzi Rosjanie? Skad wiesz, ze uwiarygadnialem kacapska propagande? Rzeczywistosc jest dokladnie odwrotna. Moje argumenty przebijaly sie, a moja popularnosc w Rosji rosla na tyle, ze stalem sie tam w pewnym momencie szanowany nie tylko wsrod antyputinistow, ale takze wsrod myslacych wrogow Zachodu. A propagande kacapska rozbijalem i niszczylem, dlatego podjeto decyzje o tym, zeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: od 24 lutego Rosja odpaliła na full kremlowską propagandę wszystkich, nawet tych zakamuflowanych agentów wpływu, jakby jutra miało już nie być. I pod tym kątem sprawdzałem jakiś czas temu profile Maciejczuka i nic podejrzanego nie widziałem.
  • Odpowiedz